Hediye 5 dolar Steam bakiye

Katılıyorum.

Sokrates: “Artık ayrılma vakti geldi çattı, ben ölmeye, sizler de yaşamlarınızı sürdürmeye gidiyorsunuz. Hangisinin daha iyi olduğunu sadece tanrı bilebilir.”

Katılıyorum.
Neylersin ölüm herkesin başında. Uyudun uyanamadın olacak. Kim bilir nerde, nasıl, kaç yaşında? Bir namazlık saltanatın olacak, taht misali o musalla taşında. (Cahit Sıtkı Tarancı, Otuz Beş Yaş Şiiri)

Katılıyorum.
Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin..

Merhaba, yakın zamanda toplu bir Steam alışverişi yaptım ve elimde fazladan 5 dolarlık kod boşta kaldı. Almak istediğim herhangi bir oyun kalmadı ve kodu bir kişiye hediye etmek istiyorum. Yarın(21 Mart) akşam saat 21.00'a kadar devam edecek.

Şartlara gelirsek aslında biraz eğlenelim istedim. Katılmak isteyen arkadaşlar konuya en sevdikleri özlü bir söz bıraksın. en az 100 mesajınız olması yeterli. Sadece katılıyorum yazarsanız çekilişe dahil olmayacaksınız. Kazanan kişi kazananı açıkladığım dakikadan itibaren 45 dakika içerisinde geri dönüş yapmazsa yedek olarak kazanan kişiye dönüş yapılacaktır.
Katılıyorum.
"Mükеmmеl kişiyi aramaktan vazgеç. Tеk ihtiyacın olan sana sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünеn biridir."

Geri
Yukarı