5 GHz için Ethernet kablo önerisi

Kepplintt

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Türk Telekom'un 5GHz'lik fiber internetini kullanıyorum paket içinden çıkan Ethernet kablosunu başka bir cihazda kullanıyorum. Laptop için 5GHz'yi tam olarak kullanmamı sağlayabilecek Ethernet kablo arıyorum tavsiyesi olan var mı?

Ekstra: Laptop Wi-Fi olarak 5GHz'yi görmüyor ve desteklemiyor sanırım Ethernet takınca kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, 5 GHz zaten kablosuz ağ özelliği. Kablo ile alakası yok. Dahili Wi-fi adaptör desteklemiyor olabilir.

Merhabalar,
Türk Telekom'un 5GHz'lik fiber internetini kullanıyorum paket içinden çıkan Ethernet kablosunu başka bir cihazda kullanıyorum. Laptop için 5GHz'yi tam olarak kullanmamı sağlayabilecek Ethernet kablo arıyorum tavsiyesi olan var mı?

Ekstra: Laptop Wi-Fi olarak 5GHz'yi görmüyor ve desteklemiyor sanırım Ethernet takınca kullanabilir miyim?

Hayır kullanamazsınız, bu aynı 3000 MHz destekleyen anakarta 4400 MHz RAM takmak gibi bir şey.

Merhabalar,

Hocam 5GHz ve 2.4GHz gibi ifadeler radyo yayınıdır. Kablosuz sinyal yani WİFİ için kullanılır. Sizin işinizi CAT 5 bile görür merak etmeyin. Türkiye de yaşıyoruz Gigabit internet kullandığınızı sanmıyorum.

Modemde herhangi bir sıkıntı yok telefonlar 5 GHz'yi kullanıyor ben sadece kablosuz olduğunu bilmiyordum teşekkürler.

Geri
Yukarı