5 GHz modem veren ISS var mı?

Omer5051

Hectopat
Türk Telekom'un taahhüdü bu yıl bitiyor bende başka bir ISS'e geçmek istiyorum aklımda Superonline, Kablonet, TurkNet var. Bunlardan hangileri 5 GHz modem veriyor?
Ya da 5GHz modem veren ISS var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet e geç düşünme. Verdiği modem de o fiyata alınabilecek en iyi modem diyebiliriz. Belki 2. en iyi ama modem almayı reddedip kendin de satın alabilirsin.

Turknet e geç düşünme. Verdiği modem de o fiyata alınabilecek en iyi modem diyebiliriz. Belki 2. en iyi ama modem almayı reddedip kendin de satın alabilirsin.
Hangi ISS'e geçeceğini bu şekilde öğrenemez. Tavsiye veren kişiye göre altyapı değişir. Kimine göre SuperOnline daha iyi altyapı verir kimine göre TurkNet kimine göre TT yani bölgeye göre değişir. Böyle saçma önerilerde bulunmayın. Eğer ISS tercihi yapılacaksa o bölgede altyapısı hangisinin iyise o seçilmeli.

Konu sahibine bu rehberi önerebilirim. Ancak unutmayın hangi firmanın altyapısı iyiyse o firmayı seçin, fanboyluğun lüzumu yok.

Hangi ISS'e geçeceğini bu şekilde öğrenemez. Tavsiye veren kişiye göre altyapı değişir. Kimine göre SuperOnline daha iyi altyapı verir kimine göre TurkNet kimine göre TT yani bölgeye göre değişir. Böyle saçma önerilerde bulunmayın. Eğer ISS tercihi yapılacaksa o bölgede altyapısı hangisinin iyise o seçilmeli.
Arkadaş zaten çok da detaya inmedim şuanda genel mantık olarak Turknet'e geçmek en mantıklısı. Evet zamanında Turknet tavsiye ederken eğer merkez kısımlarda oturuyorsan Turknet büyük ihtimalle en mantıklısı olacak derdim fakat artık hizmetleri oldukça yaygınlaştı. Konuyu açan kişi de inek değil. Turknet'i öneririm o da arar sorar bana verdiğiniz hizmet nedir? hangi fiyat karşılığında diye. Ki şuanda standart bir altyapıda Turknet ile fiyat performans konusunda Turktelekom da Turkcell de yarışabilecek bir konumda değil. Hadi diyelim her şey ters gitti en kötü online işlemlere girip cayma bedeli ödemeden, kimlik fotoğrafı sisteme yüklereyek çıkışını yapabiliyorsun. 3 büyük ISS ye de başvuruda bulunsa 3'ü de aynı fiyata aynı hizmeti verse taahhüt imzalamadığın için turknet en mantıklısı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı