5 günde bitecek hikayeli oyun önerisi

metro 2033 10 saat civarında bitirebilirsiniz, vaktiniz kalırsa metro last light oynayıp 2. oyunu oynamış olursunuz. 2 oyun ortalama 20 22 saat arası sürebilir.

Arkadaşın varsa It Takes Two çok güzel olur aslında. Celeste olabilir, Hotline Miami 1 ve 2 olabilir, Dead Cells olabilir, NFS Payback olabilir,
Metro Exodus olabilir, sadece ana hikayeden gidersen Cyberpunk olabilir. Aralarından en iyisi It Takes Two bence.
NFS Payback'e katılıyorum. Tabii ki önceki NFS'lerin yerini tutamaz ancak son yıllarda çıkanların en iyisi bence.

5 gün ömrü kalmış bir insan geldi aklıma.:D.illa 5 günde bitmek zorundaysanız. Arkadaşların önerilerine katılıyorum. 5 günde biter mi bilemiyorum. Detroit: Become Human nasıl bir en oyunsa The Walking Dead serisi ve beyond benim için ayrı bir yeri vardır. Beyond PS3'te bitirmiştim. Tavsiye ederim.

NFS 2015'i ve NFS Heat'i de oynadım. NFS 2015 çok uzundu ve bir yerden sonra sıkmaya başlıyordu. Heat ise çok kısa, yetersiz ve saçmaydı bence. NFS Payback'e de çok iyi demiyorum tabii ama bu üçünün arasında en iyisi oydu bence.

Payback'in modifiye sistemi çok saçmaydı. Hızlı ve öfkeli çakması oyundu hiç beğenmedim ama 2015 eski NFS'lerin tadını veriyor çok seviyorum ben 2015'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı