Ah zeki kardeşim. Zaten devlette bugün 300 bin test yapalım deyip karar vermiyor. Kim hastalık için gelirse ne kadar fazla kişi hasta olursa günlük o kadar test olur. Yani test sayısının azalması vakanın azalması ile alakalı. Lütfen bir şey bilmeden yazmayın.

Benim tanıdığım 10'dan fazla akrabam ağır COVID belirtileri geçirmelerine rağmen test olmaya gitmediler. Onlar da bu sayının içine girseler Allah bilir ne olur? Ölen kişilere de bulaşıcı hastalık yazmaları da cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tanıdığım 10'dan fazla akrabam ağır COVID belirtileri geçirmelerine rağmen test olmaya gitmediler. Onlar da bu sayının içine girseler Allah bilir ne olur? Ölen kişilere de bulaşıcı hastalık yazmaları da cabası.

Sonuç olarak yine test sayısı ile doğru orantılı sizin gibi bir sürü kişi var fakat önceden de vardı vakalar düşüyor yani illa her konuda karamsar olup devleti kötülemeye gerek yok hakkını verin yeter.

Vakaların gerçekten düştüğüne neden inanmıyorsunuz anlamıyorum. Eskisine göre hastanelere test için olsun testi pozitif çıkanlar olsun bu kişilerin sayısı gerçekten azalmaya başladı. Açıkçası benim en yakınlarım bile corona olurken artık çevremde kimseden corona olmuş diye haber almıyorum.

Geri
Yukarı