5 mbps upload ile 2 bin bitrate verememe

Alegod

Hectopat
Selamlar. Twitch'te yayın açmaya çalışıyorum ama büyük bir sıkıntıyla karşı karşıyayım. Yayını hem ekran kartından (GTX 1650) hem işlemciden (R5 1600 AF) vermeyi denedim. 5 MB upload değerine sahip olmama rağmen 1500 bitrate değerinde bile OBS'in sağ altı sürekli kırmızı ve ağır bir drop var yayında. Yayını 480p 30 FPS ve 720p 30 FPS verdim ama bir türlü çözüm bulamıyorum. Sistemimin yeterli olduğunu düşünüyorum ve Kablonet kullanıyorum. Daha önce bu sorunu olup çözebilen birisi varsa lütfen yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu yaşıyorum yılbaşından beri. Sebebi Kablonetin çıkış bant genişliğini sınırlandırmış olması buna dair ben bir çözüm bulamadım arayıp sorunumu anlattım ve bana mail adresi verdiler ama mailde de anlamamazlığa veriyolar. Çözüm olarak paket aldım ama o da etki yapmadı. Bence bir çözümü yok şirket politikaları böyle şu anda.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum yılbaşından beri. Sebebi Kablonetin çıkış bant genişliğini sınırlandırmış olması buna dair ben bir çözüm bulamadım arayıp sorunumu anlattım ve bana mail adresi verdiler ama mailde de anlamamazlığa veriyolar. Çözüm olarak paket aldım ama o da etki yapmadı. Bence bir çözümü yok şirket politikaları böyle şu anda.
Aynı maile istedikleri bütün özellikleri ve ayarları resimleyerek ve video yaparak yolladım ama hala bir değişim yok. Lanet olsun kablonete.

Yeni konular

Geri
Yukarı