5. sınıfta proje ödevi yapılmazsa takdirden teşekküre düşer mi?

Attığınız sayfada proje kısmına 0 yazma gibi bir şansımız yok. Yani arkadaşın hocası not girmeden kalıp kalmayacağını öğrenemeyiz.
Okuduğunu anlamakta ve bir şeyi okumakta sonuncu milletiz. Her zaman söylüyorum, örnekte de görüyorsunuz. Denecek çok bir şey yok. Konu sahibi arkadaş çok merak ediyorsa linkini bıraktım zaten oradan kendisi hesap edebilir.

Zaten hocası notu girmiş olsa buraya yazmaz arkadaş bende ondan bahsediyorum.

Türkçe ortalamam 90, tum dersler 95. proje odevımı yapmadım. Takdırden tessekkure duser mı?
Proje ödevin hangi dersten? Pek sanmıyorum düşeceğini fakat ona göre yorum yapayım.

@Primaparticip basit aritmetik ortalama hesabını bilmemeniz de sizin sorununuz. Benim değil. Her neyse konuyu takipten çıkıyorum, cevap bekleyen bir sürü konu var. Diyeceğimi dedim, aritmetik ortalama hesabını öğren. İyi olur senin için :)

Türkçe ortalamam 90, tum dersler 95. proje odevımı yapmadım. Takdırden tessekkure duser mı?

e-Okul'un mobil uygulamasında ortalamanı en doğru şekilde gösteriyor.
@Primaparticip basit aritmetik ortalama hesabını bilmemeniz de sizin sorununuz. Benim değil. Her neyse konuyu takipten çıkıyorum, cevap bekleyen bir sürü konu var. Diyeceğimi dedim, aritmetik ortalama hesabını öğren. İyi olur senin için :)

Biliyorum zaten 9.sınıfım LGS ortalamam da 4.6. aritmetik ortalamayı bilecek yaştayım :)

Pek zannetmem, proje notu sözlü notu ile yaklaşık aynı değere sahip oluyor. Ortalamayı düşürecektir fakat 85 altına düşeceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı