5 upload üstünü veren sağlayıcı önerisi

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, şu an da halihazırda Kablonet kullanıyorum fakat 5 upload hem yetmiyor hem de Kablonet'in yapısı gereği sanırsam 4500 Bit Rate versem bile ping artıyor, TTNET fiber binamda var fakat onlar da pandemi nedeniyle sadece 8 upload veriyorlar, yani normalde paketlerinin 2X yapmışlar upload anlamında, Superonline'da 10 upload paketler var fakat alt yapısı yok, Kablonet'ten de sürekli upload paketi almak istemiyorum, TurkNet'de aynı TTNET gibi 100e 8 verebiliyor, önerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Hjiterisaky altyapı sorgulamadan bahsetmiyorum. Altyapı başvurusu yap TurkNet'e GigaFiber için. Saydığım şehirlerden birinde oturuyorsan getirme ihtimalleri var.

Mobil interneti tavsiye etmem. Turkcell mobil ile yayın denemesi yapmıştım. Upload 20 civarı geliyordu fakat en fazla 6000 bitrate verebiliyordum. Ama verdiğimde pingim oluyordu ki mobilde pingin daha fazla olur. En iyi seçenek o zaman TurkNet gibi duruyor taahhütsüz olduğu için.
Anladım bro,bir arayıp görüşeceğim,tek çare o kaldı çünkü.

@Hjiterisaky TurkNet GigaFiber için buraya başvurman gerekiyor. Donanım haberden TurkNet'e özelden mahalleni yazarak sor çalışma olacak mı diye. Cevap verıyorlar.

Tamamdır dostum tekrardan çok teşekkür ediyorum,hemen harekete geçeceğim,2 gündür yorduk seni :D

Geri
Yukarı