5 yanlışlı LGS denemesi sonucu nasıldır?

Gayet iyi kardeşim. Böyle devam etmelisin. Tatmin lafı yapanlara aldanma. Moralini bozmalarına izin verme.

5 yanlışlı bir LGS testi için neden konu açıyor? Kötü olmadığını kendiside biliyor. Amaç belli ama tabii önemli olan bizim görmezden gelmemiz.

Forumda ben dahil birçok LGS öğrencisi sonuçlarını yazdı ve yazmaya devam ediyor.
Neden birbirimizin sonuçlarını bilmeyelim?
"Sonucum nasıl?" diye konu açmışsın. Merak ettiğin şey gerçekten diğer öğrencilerin başarısı olsaydı açılan diğer konulara bakardın, ya da "LGS sonuçlarınız nasıl?" diye konu açardın.

Ki forumda LGS puanıyla ile ilgili konu açan arkadaşların çoğu düşük olan puanını yükseltebilmek için konu açıyor. 480 puan alan birinin konu açmasına gerek var mı sence?

Duymak istediğin buysa eğer, sonuçların iyi.

LGS tamamen değişken. Hiç çalışmayıp okulda ilk 20'ye giremeyen arkadaşımın 0.01'lik dilime girdiğini de gördüm, düzenli çalışıp hep ilk 20'de olan arkadaşımın 2.50 gibi bir dilimde kaldığını da gördüm. Hiçbir şey tam net değil.

"Sonucum nasıl?" diye konu açmışsın. Merak ettiğin şey gerçekten diğer öğrencilerin başarısı olsaydı açılan diğer konulara bakardın, ya da "LGS sonuçlarınız nasıl?" diye konu açardın.

Ki forumda LGS puanıyla ile ilgili konu açan arkadaşların çoğu düşük olan puanını yükseltebilmek için konu açıyor. 480 puan alan birinin konu açmasına gerek var mı sence?

Duymak istediğin buysa eğer, sonuçların iyi.
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
Hocam benim sonucumu yazıp insanlardan yorum istemem neden bu kadar gerdi sizi?
Ayrıca bayağı tatmin oldum, tebrik etmeye devam edin beni(!)

5 yanlışlı bir LGS testi için neden konu açıyor? Kötü olmadığını kendiside biliyor. Amaç belli ama tabii önemli olan bizim görmezden gelmemiz.
Yahu güzel kardeşlerim adam gelmiş konu açmış, sizin sonuçlarınız nasıl benim bir hedefim var şu an böyle böyle sonuçlar alıyorum yazmış. Sizin yapmanız gereken şey neden konu açtın demek değil tavsiyeler vermek. Türk halkı çok sever kötüsün demeye, şöyle böyle yap demeye. Destek olun öğüt verin daha gencecik çocuk.

Yahu güzel kardeşlerim adam gelmiş konu açmış, sizin sonuçlarınız nasıl benim bir hedefim var şu an böyle böyle sonuçlar alıyorum yazmış. Sizin yapmanız gereken şey neden konu açtın demek değil tavsiyeler vermek. Türk halkı çok sever kötüsün demeye, şöyle böyle yap demeye. Destek olun öğüt verin daha gencecik çocuk.
İlk önce sonucum nasıl diye sormuş. Sonra sonuçlarınızı öğrenmek istiyorum demiş. Farkındasın umarım?

Yeni konular

Geri
Yukarı