5 Yıl önce nasıldınız?

Ağabeyimin bilgisayara indirdiği korsan Call of Duty, Far Cry oyunlarını oynayan, League of Legends çözmeye çalışan birisiydim. GTA Vice City ve NFS Most Wanted hayranıydım. Wolfteam ve Legend Online oynuyordum ama 5 değil 6 7 sene oldu.

Hiçbir şeye dikkat etmiyordum. Ne saçımı tarardım ne dişimi fırçalardım.

Derslere çalışmazdım 1 falan alırdım. Bu konuda oldukça büyük bir şekilde ailemin hatası var.

İyi çocuk döverdim. Cengiz Han felsefesi (O zamanlar tarih bilgim hiç yoktu.) abi kazanmayacağın kavgaya girme, düşman çocuğu öğretmen odasına doğru çek. Dövebiliyorsan indir kafasına 2 tane.

Sanki kendimi kontrol edemiyordum. Ne bileyim hatırlayamadım şimdi ama aklıma ne geliyorsa (Yaramazlık şımarıklık dışında bir şey gelmiyordu.) yapıyordum.

Neden bu kadar uzattım bilmiyorum. Kendi haline takılan hiçbir şekilde gelecekten beklentisi olmayan birisiydim.

Şu an halen öyle sayılır ama en azından minik hedeflerim var.

Öncelikle sosyale yeniden ayak basışımı taçlandırmak için böyle bir konu açıyorum. Ve artık eski suluk adam yok. Yenilenmiş ve taze bir suluk adam var. Salak salak konular açıp Sosyal'i kirletmeyeceğim bundan sonra. Neyse neyse beni boş verelim şimdi. Sizler nasılsınız? 5 yıl önce nasıldınız? Şu anki durumunuzdan memnun musunuz? Ekşi Sözlük'te böyle bir entry görmüştüm, sonra dedim ben neden bunun hakkında konu açmıyorum? İyi yapmışım değil mi? Pü gene çok boş konuştum. Neyse işte benim dediklerimi boş verin.
Salak, sosyal, inek, dombili bir çocuktum.

5 yıl, bir dakika önce bardaydım. Canlı müziğin başlamasına 48 dakika kalmıştı. Birayı 5 yıl önce sevmezdim, muhtemelen tekilayı tekliyordum. :) Şimdi ise hepsinden bir parça temizlenmiş, işimde gücümdeyim. Arada kaçamak yapmıyor değilim. Can çıkar huy çıkmaz.

Öncelikle sosyale yeniden ayak basışımı taçlandırmak için böyle bir konu açıyorum. Ve artık eski suluk adam yok. Yenilenmiş ve taze bir suluk adam var. Salak salak konular açıp Sosyal'i kirletmeyeceğim bundan sonra. Neyse neyse beni boş verelim şimdi. Sizler nasılsınız? 5 yıl önce nasıldınız? Şu anki durumunuzdan memnun musunuz? Ekşi Sözlük'te böyle bir entry görmüştüm, sonra dedim ben neden bunun hakkında konu açmıyorum? İyi yapmışım değil mi? Pü gene çok boş konuştum. Neyse işte benim dediklerimi boş verin.
5 yıl önce çocuktum artık bir yetişkinim.

Geri
Yukarı