5 Yıl Sonra Witcher 3 Oynamak? Hala Çok Güzel…

Ya bırak Allah askına, bu oyun sana bunları dedirtecek ne yapmıs olabilir? Sen bildiğin nefret fanboyu olmussun dediğin seylere bak. En azından biraz emeğe saygın olsun. İnsanlar tarafından en azından saygı görmüs ki bu kadar satın alınıp oynanmıs. Ki sana böyle bir oyunu adamlar ekonomin kötü olmasına rağmen bu kadar ucuza yıllarca satmıs, oynama imkanı vermis. Gelmis geçmis en çok oyuncu seven oyun firmalarından bir tanesinin ürünlerine böyle laflar demen ne kadar akıl karı hiç anlamıs değilim. Simdi bana Witcher fanboyu dersin. Evet seviyorum her ürününü tükettim. Ama su an emin ol ki nesnel yorumluyorum.

Yazını okumadan Witcher logosunu görünce direk anladım zaten fanboy olduğunuzu zevkler ve renkler tartışılmaz benim zevkim değil bu oyunu sevmekte zorunda da değilim ve bu kadar laf işittikten sonra bile hala oyunu sevmiyorum ve sevmediğimi söyleme devam edeceğim sen bu oyunu oynamaya devam edebilirsin sevenlerine de sen niye seviyorsun çöp oyun demedim isteyen oynar isteyen sevmez isteyen gömer oyunu isteyende eleştirir senide hiç ilgilendirmez baban mı yaptı oyunu sanki.

Cadıcı 3'ü ben de sevemedim grafikleri çok çizgi film gibi geldi belki de RDR 2'den sonra oynadığım içindir bilemiyorum. At sürüşü animasyonları hakeza aynı şekilde çok ham geldi. O yüzden bıraktım oynayamadım. Hikayesi fena değildi ama.

Yazını okumadan Witcher logosunu görünce direk anladım zaten fanboy olduğunuzu zevkler ve renkler tartışılmaz benim zevkim değil bu oyunu sevmekte zorunda da değilim ve bu kadar laf işittikten sonra bile hala oyunu sevmiyorum ve sevmediğimi söyleme devam edeceğim sen bu oyunu oynamaya devam edebilirsin sevenlerine de sen niye seviyorsun çöp oyun demedim isteyen oynar isteyen sevmez isteyen gömer oyunu isteyende eleştirir senide hiç ilgilendirmez baban mı yaptı oyunu sanki.
Arkadaşa fanboy diyorsun ama sen de belli ki hatersın. Daha çıkmamış oyunlarından bile nefret ediyorsun. Ne yapmış olabilir CD Project Red ki özellikle Türk hater kazanmayı başarmış, anlamak güç. Adamlar iskender parasına oyun satıyor, türkçe yama yapıyor, yeni çıkacak oyununu da Türkiye'ye özel fiyatla satıyor ama yine de sevilmiyor. Garip.

Arkadaşa fanboy diyorsun ama sen de belli ki hatersın. Daha çıkmamış oyunlarından bile nefret ediyorsun. Ne yapmış olabilir CD project Red ki özellikle Türk hater kazanmayı başarmış, anlamak güç. Adamlar iskender parasına oyun satıyor, Türkçe yama yapıyor, yeni çıkacak oyununu da Türkiye'ye özel fiyatla satıyor ama yine de sevilmiyor. Garip.

Hocam size şöyle açıklayayım ben bu Witcher 3'de çıkmadan önce de sevmemiştim şu anda hala sevmiyorum evet haklısınız oyun çıkmadı ben tanıtımlarını izleyerekten yola çıktım belki de çıkınca fikrim değişir şahsen zaten benim sevip sevmemem CD project Red'in ne kadar umurunda olur ki? Zaten bu 2 oyunu 10 kişiye seviyor musun diye sorsanız en fazla 2 kişi sevmiyorum der.Oda ne kullanıcıyı nede markayı etkiler.

Hayır ben sadece sasırdım. Tabii ki sevmeyebilirsin çok doğal buna laf ettiğimi sanmıyorum. Sadece bu oyundan (bana göre) çok daha kötü oyunlar var kendi kategorisinde ve bu kadar gömmeniz (kepaze vs.) beni sasırtıyor. Yoksa benim sevip senin sevmemenin ne CDPR'ın umrunda ne benim ne de senin. Sadece umarım bi' gün bu içerikten eğlenirsin. Kim eğlenmek istemez ki..

Hayır ben sadece sasırdım. Tabii ki sevmeyebilirsin çok doğal buna laf ettiğimi sanmıyorum. Sadece bu oyundan (bana göre) çok daha kötü oyunlar var kendi kategorisinde ve bu kadar gömmeniz (kepaze vs.) beni sasırtıyor. Yoksa benim sevip senin sevmemenin ne Cdpr'ın umrunda ne benim ne de senin. Sadece umarım bi' gün bu içerikten eğlenirsin. Kim eğlenmek istemez ki.

Peki hocam anlayışınız için teşekkür ederim.
@166770 sevdiğin oyunlara örnek verebilir misin?

Forza Horizon 4.
Microsoft flight Simulator 2020.
CS:GO.
GTA 5.
Left 4 dead 2.
Payday 2.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı