5 yıllık binada altyapı yok, ne yapılmalı?

hasann gg

Hectopat
Daha fazla  
3 yıl önce taşındıgımız 2 yıllık bina da altyapı yok. Twitter'dan yazdım CİMER'e yazdım 2 3 kere Türk Telekom'a gittim gelmedi. Karşı binada ve yan mahallede altyapı var. Ne yapmam gerek? Superbox kullanıyorum şu an. İzmir Buca Merkez'de oturuyorum.

Dilekçe ile başvurmaktan başka bir şey gelmez elden eğer yüksek makamlarda tanıdığın yoksa.

3 yıl önce taşındıgımız 2 yıllık bina da altyapı yok. Twitter'dan yazdım CİMER'e yazdım 2 3 kere Türk Telekom'a gittim gelmedi. Karşı binada ve yan mahallede altyapı var. Ne yapmam gerek? Superbox kullanıyorum şu an. İzmir Buca Merkez'de oturuyorum.
CİMER ile BTK ile falan olacak şeyler değil hocam bunlar. Dilekçe yazıp müdürlükteki planlama birimine teslim edeceksiniz. En etkili ve resmi yol dilekçedir. Biz VDSL bulunan binamız için fiber altyapı talebimizi belirten bir dilekçe vermiştik ve 2.5 ayda bütün işlemler hallolmuştu. Süreci anlattığım konuyu okuyabilirsiniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

CİMER'e dilekçe yazdım Türk Telekom dilekçe verdim. Komşularımla da konuştum onlar da verdi fakat Türk Telekom açık açık beklemeyin falan dedi. Bende vazgeçtim internet gelmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı