5+ yıllık Clash Royale hesabı kaç lira eder?

4.000 kupa yapsam kaç eder bu hesabı?

Arkadaşım gaza getirdi, zaten ben 5+ yıllık olması ne eder diyorum efsanevileri kupaları falan açarım sıkıntı değil.
Sitelerde 5 yıllık hesaplar 100 TL bu arada çok da kötü değil bence hesabım kassam 100-150 liraya da mı satılmaz.

Oyunda kupa o kadar önemli değil açıkçası karakterler daha önemli biz sınıfta eğlencesine 5 yıllık hesapla girip oynadık arkadaş 7-8 saate 2500'den 4000 civarı kupaya çıkardı beni bu zor değil kartlar ve seviyeleri asıl olay orada 100TL'ye koyanların hesabı hemen satılıp satılmadığı.

Oyunda kupa o kadar önemli değil açıkçası karakterler daha önemli biz sınıfta eğlencesine 5 yıllık hesapla girip oynadık arkadaş 7-8 saate 2500'den 4000 civarı kupaya çıkardı beni bu zor değil kartlar ve seviyeleri asıl olay orada 100TL'ye koyanların hesabı hemen satılıp satılmadığı.
Siz kaç eder dersiniz? Zaten karakter kupa falan kasarım. O bunu söyleyen arkadaşıma da satabilirim zaten istiyordu.

5 yılda şu hesabı yaptıysanız 1 TL bile etmez. 2 yılda şu hesabın 10 katını yaptım. Böyle hesaplar para etmez. Gaza gelmekle hesap satışı yapılmıyor ayrıca.
5 yılda yapmadım sadece hesap 5 yıllık kaç yıldır oynamıyordum. Ben gaza gelmekle hesap satışı yapılıyor demedim. Hesap fiyatları ile bilgim yoktu iki arkadaşımda öyle uçuk fiyatlar bende bana da mantıklı gelemediği için size sordum. Bu kadar agresif davranmayın. Para etseydi kasacaktım.

Siz kaç eder dersiniz? Zaten karakter kupa falan kasarım. O bunu söyleyen arkadaşıma da satabilirim zaten istiyordu.

Şu anki hali eskiden Facebook'ta satışlarıma göre değerlendirince maximum ₺40, o da hiç fiyat bilmeyen birine satarsanız. Fiyat bilen biri maximum 20-25 TL verir, başka da vermez. Bu dediklerim 3-4 yıl öncesi için. Şu anki fiyatlandırmaları tam bilmiyorum. 2 haftada kasıp satıyorduk biz.

Şu anki hali eskiden Facebook'ta satışlarıma göre değerlendirince maximum ₺40, o da hiç fiyat bilmeyen birine satarsanız. Fiyat bilen biri maximum 20-25 TL verir, başka da vermez. Bu dediklerim 3-4 yıl öncesi için. Şu anki fiyatlandırmaları tam bilmiyorum. 2 haftada kasıp satıyorduk biz.
Satmaktan vazgeçtim teşekkür ederim size.

Geri
Yukarı