5 yıllık kız arkadaş

Bir yerden sonra hiç anlaşamadık dünde kavga ettik bana yürügit (halk arasında denilen halini burada yazamıyorum. Anladınız) dedi. Bende çokta umurumdaydı dedim. Baktım sustu. Diyecek bir şeyin kalmamış belli ki, Allaha emanet dedim. Öyle kaldı. Story'imi falan beğenmiş sabah.
Cok ani olmus hocam. Bence anlik sinirle soylemis siz de fena çıkışmışsınız kiza. Hafif bir uzlasma yolu arayin bence 5 sene az degil.

Çocuk çocuk triplere girmenizi önermem. Bir şey varsa aklınızda açıkça belirtmezseniz böyle gider. Hayırlısı olsun.
Ne gibi hocam?

Cok ani olmus hocam. Bence anlik sinirle soylemis siz de fena çıkışmışsınız kiza. Hafif bir uzlasma yolu arayin bence 5 sene az degil.
Nasıl arayacağım hocam? alttan aldıkça laf attı bana. bendeki sabırı görseydiniz. bir yere kadar yani.

Ne gibi hocam?

Nasıl arayacağım hocam? alttan aldıkça laf attı bana. bendeki sabırı görseydiniz. bir yere kadar yani.
Hocam bunlar olur yani olmayacak şeyler değil ki. Tabii net ne olduğunu bilmeden yorum yapmam doğru almaz ama gördüğüm şeye bakarsam biraz saçma olmuş sanki. Siz açıldığınızda hüngür hüngür ağlayan kız niye size sırtını dönsün ki? Çok saçma.

Hocam bunlar olur yani olmayacak şeyler değil ki. Tabii net ne olduğunu bilmeden yorum yapmam doğru almaz ama gördüğüm şeye bakarsam biraz saçma olmuş sanki. Siz açıldığınızda hüngür hüngür ağlayan kız niye size sırtını dönsün ki? Çok saçma.

Çok saçma evet. 🙂 Biz kavga ettikten sonra ne muhabbet kurma girişiminde bulundum ne şey. Ben ona çünkü sildiğimi şöyle silerim böyle yazmam diye anlattım. Muhtemelen yazarsam bana bunları anlatacak ve yüzüme vuracak. Artık benim İcin gurur meselesi. Ayrıca WhatsApp'ta her dakika aktif. Belli ki konuştuğu biri var. Artık umudum yok zaten.

Çok saçma evet. 🙂 Biz kavga ettikten sonra ne muhabbet kurma girişiminde bulundum ne şey. Ben ona çünkü sildiğimi şöyle silerim böyle yazmam diye anlattım. Muhtemelen yazarsam bana bunları anlatacak ve yüzüme vuracak. Artık benim İcin gurur meselesi. Ayrıca WhatsApp'ta her dakika aktif. Belli ki konuştuğu biri var. Artık umudum yok zaten.
Diyecek birşey yok. Bu zarar gören tipler dediğimiz kızlar böyle oluyor zaten. Aptal saptal kişilere tutuluyorlar. Sonra siz gibi ben gibi iyi insanlar onları sevince de ya tepemize biniyorlar ya da ellerinin tersiyle itiyorlar. Olur da kendi özür dilerse bir adım atın ama öbür türlü hiç girmeyin bu topa. Saplar klubüne tekrardan hoş geldin kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı