Kız arkadaş mı erkek arkadaş mı?

Kız arkadaş mı erkek arkadaş mı?

• Kız

Oy: 211 46,6%
  • Erkek

Oy: 160 35,3%
  • Karar veremedim

Oy: 82 18,1%

• Oy verenlerin toplamı
    453
Hangisiyle kafa dengiysem, zevklerimiz uyuşuyorsa onu seçerdim. Ama genel olarak kendi cinsim olduğu için erkeklerle daha çok kafam uyuştuğundan cevabım erkek olur.

Hangi erkeğe göre hangi kıza göre, değişiyor?
Genelde erkeklerle takılıyorum çünkü daha samimi ve cana yakın oluyorlar.
Kızlarda da hiç yok değil tabii. Öyle biri bulabilirsem neden olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben arkadaşlık olayına cinsiyet olarak değil de anlaşabileceğim bir tip olması yeterli diyerek seçim yaparım. Ben erkeğim ve benim erkekten çok kız arkadaşlarım var. Yanlış anlaşılmasın hiçbiri öyle sevgili gibi değil bildiğin kankayız 😀 kızlar bana göre daha eğlenceli ve birlikte vakit geçirebileceğim kişilik özelliklerine sahip.

Siz hangisini isterdiniz?

Kız arkadaş desen dert anlatır buluştuğunda ilgi gösterir ama senden fazlasını söküp alır. Erkek arkadaş bu sebepten daha iyi. Bir de şu açıdan bakalım, kız arkadaşlarınla ilişkini geliştirdikçe hayatın acımasız gerçeği bir gün sevgili yapıp belki seni satışa bile getirebilir bulusalım dersin gelmez sana eskisini geçtim hiç yazmaz. Ama aynı durum erkeklerde yok. Bir erkek manita yapsa da ortamından ödün vermiyor cünkü terkedilirse yaslanabileceği birilerini hayatında tutmak ister. Ben erkeklerden ziyade kız arkadaşlarımdan daha çok tokat yedim belki durum başkalarında farklıdır.

Geri
Yukarı