50.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
50.000 TL

Reber Sefkan

Hectopat
Daha fazla  
Değerli forum üyeleri, uzun yıllar götürebilecek, GTA 6 oynatacak, ısınma sorunu vs. olmadan keyifle oyun oynayabileceğim bir laptop önerilerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden. Fiyat 50 bin TL'yi birazcık aşabilir.

5000tl daha fazla vererek bunu almak mantıklı olabilir.

ROG kullanıcısıyım ve bence ROG'la yarışabilecek tek model Acer Predator heliostur normal şartlarda ilk arkadaşın dediği modeli önerirdim çünkü ROG'lar manyak bir soğutma sistemi veriyor ama Acer cihazda 4070 var o nedenle bence Acer Predator'u almak bu bütçede daha mantıklı.
Eklemekte fayda var 50k benim son seviyem derseniz ROG cihazı gözünüz kaplı alın asla pişman etmez içiniz rahat olsun ben 4070'li model kullanıyorum tam bir canavar.

5000TL daha fazla vererek bunu almak mantıklı olabilir.

Satıcısının güvenilir olduğunu düşünmüyorum Hepsiburada gibi pazar yerlerinden alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken satıcının kim olduğudur ben laptopumu Hepsiburada üzerinden ve Hepsiburada satıcısından aldım örneğin fakat sizin yolladığınız link teknorya adlı satıcıya ait ve cihazı 4K TL daha ucuza sunması normalden bana şahsen pek iç açıcı gelmedi pazar yerlerinden alışveriş yaparken bilinir satıcılardan almak lazım özellikle böyle pahalı cihazlarda.

Eger 56K seviyelerine cikabilirim derseniz yukarida attigim Acer'in 24GB RAM, bir ust seviye islemci ve 2K ekraniyla gelen modeli de mevcut.

ROG kullanıcısıyım ve bence ROG'la yarışabilecek tek model Acer Predator heliostur normal şartlarda ilk arkadaşın dediği modeli önerirdim çünkü ROG'lar manyak bir soğutma sistemi veriyor ama Acer cihazda 4070 var o nedenle bence Acer Predator'u almak bu bütçede daha mantıklı.
Eklemekte fayda var 50k benim son seviyem derseniz ROG cihazı gözünüz kaplı alın asla pişman etmez içiniz rahat olsun ben 4070'li model kullanıyorum tam bir canavar.

Satıcısının güvenilir olduğunu düşünmüyorum Hepsiburada gibi pazar yerlerinden alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken satıcının kim olduğudur ben laptopumu Hepsiburada üzerinden ve Hepsiburada satıcısından aldım örneğin fakat sizin yolladığınız link teknorya adlı satıcıya ait ve cihazı 4K TL daha ucuza sunması normalden bana şahsen pek iç açıcı gelmedi pazar yerlerinden alışveriş yaparken bilinir satıcılardan almak lazım özellikle böyle pahalı cihazlarda.

Teknorya baya bilindik bir laptop saticisidir.

Eger 56k seviyelerine cikabilirim derseniz yukarida attigim Acer'in 24 GB RAM, bir ust seviye islemci ve 2K ekraniyla gelen modeli de mevcut.

Teknorya bayağı bilindik bir laptop saticisidir.

Vallaha ben alırken teknorya ve Hepsiburada arasında Hepsiburada'yı tercih ettim önerim de şahsi fikrim de böyle kalanı tüketiciye kalmış.
Şahsen alırken de teknoryayı hiç duymamıştım.
Yolladığınız linkteki satıcı da farklı mesela bunları araştırmak lazım bence 56k az değil sonuçta.

Eger 56K seviyelerine cikabilirim derseniz yukarida attigim Acer'in 24 GB RAM, bir ust seviye islemci ve 2K ekraniyla gelen modeli de mevcut.

Teknorya bayağı bilindik bir laptop saticisidir.

Evet bende teknoryadan aldım ASUS ROG G15 modelini gayet güvenli ve hızlı şekilde geldi. Bilindik bir satıcı yanlış bilmiyorsam İstanbul Maltepe de mağazaları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı