50.000 TL güncel sistem önerisi

Bütçe
50000
Merhaba arkadaşlar, ben askeri personelim hafta sonları veya mesai sonrası oyun oynayacağım üzmeyecek bu fiyata monitör dahil güncel Gaming sistem öneriniz nedir monitör 244-veya 280 Hz düşünüyorum önemli benim için teşekkürler.

Monitör olarak bunu gerçekten beğendim.
ASUS VG259qm 24.5" 280Hz 1ms (HDMI+display) G-Sync Full HD IPS monitör.

Askeri personele özel sistem mi istiyorsun? Askerlik yaptım çektim senin zihniyetinin boş eziyetlerini. Arkadaş askeri personel olduğu için hepimiz özel ilgi gösterelim istiyor.

Toplam: 43.602₺
Şimdi öncelikle ne tarz oyun oynamak istediğinize karar vermelisiniz. Sadece Valorant CS:GO filan oynayacaksanız bütçede bu kadar uçmaya gerek yok. Ama AAA hikayeli oyun oynamak istiyorsanız bu attığım sistem yanına 2K veya 4K çözünürlükte bir monitörle çok güzel deneyim yaşarsınız. Ona karar verin alternatif daha ucuz sistem veya monitör önerisinde bulunayım.

Şimdi öncelikle ne tarz oyun oynamak istediğinize karar vermelisiniz. Sadece Valorant CS:GO filan oynayacaksanız bütçede bu kadar uçmaya gerek yok. Ama AAA hikayeli oyun oynamak istiyorsanız bu attığım sistem yanına 2K veya 4K çözünürlükte bir monitörle çok güzel deneyim yaşarsınız. Ona karar verin alternatif daha ucuz sistem veya monitör önerisinde bulunayım.

Gerçekten güzel sistem vallahi benim oynayacağım oyunlar dediğiniz gibi öyle kaliteli oyunlar değil FPS CS:GO Point Blank Forza GTA vs oyunlar işte ama ben yine de sistemin kaliteli olsun istedim monitör tercihi size kalmış.

Güzel sistem, benim tavsiye edebileceğim monitör ve bu sisteme yakışır.

Gerçekten güzel sistem vallahi benim oynayacağım oyunlar dediğiniz gibi öyle kaliteli oyunlar değil FPS CS:GO Point Blank Forza GTA vs oyunlar işte ama ben yine de sistemin kaliteli olsun istedim monitör tercihi size kalmış.
Nispeten daha düşük performans veren ama kaliteli olan parçalarla ciddi tasarruf edebilirsiniz. Monitör dahil 30.000₺ civarı 1080p monitörlü sistem öneririm. İşinizi hayli hayli görecektir.

Nispeten daha düşük performans veren ama kaliteli olan parçalarla ciddi tasarruf edebilirsiniz. Monitör dahil 30.000₺ civarı 1080p monitörlü sistem öneririm. İşinizi hayli hayli görecektir.

Olur yapacağım şeyler belli zaten.

Güzel sistem, benim tavsiye edebileceğim monitör ve bu sisteme yakışır.

Güzel gerçekten bu ürünlerin hepsi senin gösterdiğin monitör de dahil bir birine uyumlu parçalar dimi G-Sync vs özellikleri ile beraber.

Son düzenleme:
Toplam: 30.090₺

Toplam: 30.090₺

Teşekkürler gerçekten efsane olmuş, bir plan yapıp sipariş geçerim :)

Geri
Yukarı