50.000 TL ile laptop + ekipmanlar nasıl?

Bütçe
50000
Cihaz çok güzel. Ekipman olarak kulaklık güzel ama diğerleri kötü. Kulaklık standı kadar da saçma bir şey yok :D Kendiniz tahtadan RGB LED ile 100 lira altına getirirsiniz.

Sadece ev için alıyorsan masaüstü toplamak daha mantıklı değil mi? Masaüstünden daha fazla yer kaplayacak böylesi bir de fiyat farkı çok.
Yok hocam. Evde ayrı güzelliği var seyahat ederken ayrı güzelliği var.

Cihaz çok güzel. Ekipman olarak kulaklık güzel ama diğerleri kötü. Kulaklık standı kadar da saçma bir şey yok :D kendiniz tahtadan RGB LED ile 100 lira altına getirirsiniz.

Yok hocam. Evde ayrı güzelliği var seyahat ederken ayrı güzelliği var.

Sen A15'ten memnun musun üniversiteye giderken almam gerek 1 tane laptop.

Sen A15'ten memnun musun üniversiteye giderken almam gerek 1 tane laptop.
Ben gayet memnunum çok şükür. Şu an piyasada genel anlamda en F/P cihaz olarak lanse edenler var. Kasa kalitesi, ekran kalitesi, touchpad, tek elle açılabilmesi, bataryası ile en optimum cihaz. Isınma yaşarsan da bu rehbere bakabilirsin, ya da daha detaylı bilgi için o rehberden bana yazabilirsin. Kalabalık olmasın burası.

Sadece ev için alıyorsan masaüstü toplamak daha mantıklı değil mi? Masaüstünden daha fazla yer kaplayacak böylesi bir de fiyat farkı çok.

Evet haklısın fakat evde sürekli durmayacağım sürekli dışarıda çalışıyorum bu yüzden eve geldiğimde sistemi takıp direk oynayabilmek için bu seçimi yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı