50.000 TL ile ne yapılabilir?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
50.000TL kendime bütçe ayırdım bu bütçe ile sizce Apple Watch mı almalıyım yoksa 14 Plus telefonumu 15 Pro Max modeline mi yükseltmeliyim? Yoksa bilgisayarı mı yenilemeliyim?

Hocam elinizdeki zaten güncel bir telefon eğer ki aşırı zenginseniz zaten değiştirin ama o 50 bini ben 3-4 ayda biriktirdim dersen 16'yı bekle para kolay kazanılmıyor ama 1 çırpıda eziliyor

Telefonun zaten yeni sayılır, iPhone'lar para tuzağından başka bir şey değil her sene aynısı çıkıyor ve insanlar koşa koşa alıyor sebebini anlamadığım şekilde, bilgisayar almanı öneririm çok uzun yıllar kaliteli oyunlar oynayabileceğin.

Telefonun zaten yeni sayılır, iPhone'lar para tuzağından başka bir şey değil her sene aynısı çıkıyor ve insanlar koşa koşa alıyor sebebini anlamadığım şekilde, bilgisayar almanı öneririm çok uzun yıllar kaliteli oyunlar oynayabileceğin.
Bilgisayar da ne yapıyorsun diye sorsan film izliyorum onun dışında verilerimi yedekliyorum ve şu an ki bilgisayarım rayzen 5 aslında toplasan 75000tl ederi var. Şey mi alsam Mac?

Neden bir şey alma peşindesin ki? Altın al, dolar al. İlla elektronik bir şey alacağım dersen iPhone 16 bekle, bilgisayarın varmış zaten bir şey de yapmıyormuşsun Mac gereksiz bir harcama olur.

Hocam elinizdeki zaten güncel bir telefon eğer ki aşırı zenginseniz zaten değiştirin ama o 50 bini ben 3-4 ayda biriktirdim dersen 16'yı bekle para kolay kazanılmıyor ama 1 çırpıda eziliyor.

Elbette para kolay kazanılmıyor asgari maaşla çalışıyorum. Bu parayı biriktirmek 5 ay aldı.

Güzel bir fotoğraf makinesi alınabilir 😁

Bilmem ki. Fotoğraf makinesına 2016'da heves ediyordum. Almıştım da sonra balkondan aşağı düşürmüştüm, param parça olmuştu. Kodak marka kaliteli bir şeydi.

Neden bir şey alma peşindesin ki? Altın al, dolar al. İlla elektronik bir şey alacağım dersen iPhone 16 bekle, bilgisayarın varmış zaten bir şey de yapmıyormuşsun Mac gereksiz bir harcama olur.
Şöyle söyliyim 4 adet ata altın almıştım. Modalim bozuk olunca para harcamayı huy edindim. Ben de altınları bozup moralimi yerine getirmeyi düşünüyordum. 😔

Geri
Yukarı