50.000 TL monitör dahil kasa toplama tavsiyesi

4070'ye 30k vereceğine gidip 139k alabilir ve PSU neden elde kalsın dostum?

4070SUPER dedigimiz kart 4070 Ti ile ayni gucte. 4060 ile aradaki performans farkina girmeyecegim istersen 10 tane 13900K koy o farki kapayamazsin oyunlarda. Ayrica butcenin yarisini islemciye harcamak ne alaka? Gidip Ferrari motoru aliyorsun anakart tofas kasasi. PSU'ya girmek bile istemiyorum. Nereden tutsan elde kalacak bir sistem ne yazikki.

4070SUPEr dedigimiz kart 4070 Ti ile ayni gucte. 4060 ile aradaki performans farkina girmeyecegim istersen 10 tane 13900k koy o farki kapayamazsin oyunlarda. Ayrica butcenin yarisini islemciye harcamak ne alaka? Gidip Ferrari motoru aliyorsun anakart Tofaş kasasi. PSU'ya girmek bile istemiyorum. Nereden tutsan elde kalacak bir sistem ne yazikki.

Tanrı razı olsun anlattığınız için hocam.

4070SUPER dedigimiz kart 4070 Ti ile ayni gucte. 4060 ile aradaki performans farkina girmeyecegim istersen 10 tane 13900K koy o farki kapayamazsin oyunlarda. Ayrica butcenin yarisini islemciye harcamak ne alaka? Gidip Ferrari motoru aliyorsun anakart tofas kasasi. PSU'ya girmek bile istemiyorum. Nereden tutsan elde kalacak bir sistem ne yazikki.
Vallaha 3500 tl ye sistem aldım SSD Elimde kaldı pc yi kitliyordu düğmeye basılı tutup kapatıyordum bu yüzden işlemci ateş topu olacak resmen SSD Haşat oldu HDD Taktık M.Ö Kalma HDD.

Geri
Yukarı