50.000 TL Otomobil Önerisi

Hocam 40 bine çıktıktan sonra güvenlik, kalite ve konfor açısından bence japon arabalarına bakmalısınız. mazda, mitsubishi, nissan gibi arabalara bakabilirsiniz.

Demek istediğim daha yüksek modelli araçlar.

nissanda almera veya note bakabilirsiniz, linkleri rastgele atıyorum.

723035501/detayhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-nissan-almera-tekna-1.5-723265889/detay

Mitsubishide lancer yada colt alabilirsiniz.

,

Mazda da 3 modeline bakabilirsiniz.

Tabi km ve temizliğe göre fiyatlar artı eksi oynar, ama ben sizin yerinizde olsam ihtiyacıma göre bu arabalardan bir model seçerdim. Söylediğim gibi hem güvenlik olarak albea'dan çok daha üstünler hemde konfor ve donanım olarak.

@@Ercan OZAN Teşekkür ederim öneriler için ama arabanın kendisi dışında bir unsur daha var. Gidip bakıp satın alabilmem için mutlaka İzmir içinde olması gerekiyor. Genelde hep bu şekilde aramaya çalıştım da o yüzden model seçeneği fazla ilerleyemiyor.

Edit: Link ekliyorum.

Tam aradığım özelliklerde ve son unsur olarak belirttiğim çap içersinde şunları buldum. Sence bunlar nasıl?

Araç 1
Araç 2
Araç 3

Son düzenleme:
Micra oldukça ufak bir araba bence micra yerine note bakmanızı öneririm. Aracı alırken mutlaka servis geçmiş kaydına ve test'e sokun. Mesela ilk linkteki aracın ön kapısı boyalı olmasından ziyade çok kötü bir işçilikle yaptırılmış.

Micra oldukça ufak bir araba bence micra yerine note bakmanızı öneririm. Aracı alırken mutlaka servis geçmiş kaydına ve test'e sokun. Mesela ilk linkteki aracın ön kapısı boyalı olmasından ziyade çok kötü bir işçilikle yaptırılmış.

Bu bölgede aranılan 3 araba markası içinde bütçe ve düşük km dahilinde sadece bunlar çıktı. Biz zaten küçük araç bakıyoruz da mesela 2. linkteki benim gözüme çok hoş göründü.

Hocam 3'üncü linkteki araç daha yeni kasa ve bence daha temiz duruyor ( resimlerde)

izmirde nissan note 10 adet
mitsubishi colt 5 adet çıkıyor mesela onlara da bakın, artık gerisi sizde hocam bütçenize göre ve hoşunuza gideni test'e sokup sorgulayıp kafanıza hangisi yatarsa onu alırsınız.

bu arada mitsubishi colt oldukça kullanışlı içi geniş ve yakıt yönünden de çok avantajlıdır. ( 4 sene kullandım)

Hocam 3'üncü linkteki araç daha yeni kasa ve bence daha temiz duruyor ( resimlerde)

izmirde nissan note 10 adet
mitsubishi colt 5 adet çıkıyor mesela onlara da bakın, artık gerisi sizde hocam bütçenize göre ve hoşunuza gideni test'e sokup sorgulayıp kafanıza hangisi yatarsa onu alırsınız.

bu arada mitsubishi colt oldukça kullanışlı içi geniş ve yakıt yönünden de çok avantajlıdır. ( 4 sene kullandım)

Evet o dediklerin arasından aradım ve seçenekler arasından uygun olanları seçmeye çalıştım. Bahsettikleriniz bunlar arasından olmalı:

Nissan Note a
Nissan Note b
Mitsubishi Colt a
Mitsubishi Colt b

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı