50.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
50.000

Nihatov

Femtopat
Daha fazla  
Monster Tulpar veya Lenovo IdeaPad Gaming gibi cihazlar gördüm. Şahsen Monster Tulpar almayı düşünüyorum ama ısınma olsun yorumlar olsun hangi markaya güveneyim bilmiyorum. Herkes övüyor veya gömüyor, Monster iyi diyen var, kötü diyen var, Casper diyen var, Lenovo diyen var, HP diyen var ama merak ettiğim tek cevap yok. Bana güvenebileceğim bir cihaz lazım. Öneriniz var mı?

Sergio Ramos'un attığı laptop çok iyi ama onu tercih etmezseniz Nitro 16 da çok iyi bir seçenek.

az daha arttırırsanız:

Anlıyorum sağ olun ama cihazlarda bir durum var 'FreeDOS' elimde flash yok ve bilgisayarcılara güvenmiyorum daha önce cihazımdan RAM çalındı. Gördüğüm kadarıyla SSD'leri Samsung değil ben Samsung olarak düşünüyordum Monster cihazlarındaki özelleştirme imkanı ve güvenilir gelmesi hoşuma gitti neden Monster kötü bilmiyorum diğer cihazlar için kendi web siteleri varsa oradan bakmak bana daha mantıklı geliyor özelleştirme imkanı yüzünden.

Atılan ilk cihaz dışındakiler alınmaz.

Anlıyorum sağ olun ama cihazlarda bir durum var 'FreeDOS' elimde flash yok ve bilgisayarcılara güvenmiyorum daha önce cihazımdan RAM çalındı. Gördüğüm kadarıyla SSD'leri Samsung değil ben Samsung olarak düşünüyordum Monster cihazlarındaki özelleştirme imkanı ve güvenilir gelmesi hoşuma gitti neden Monster kötü bilmiyorum diğer cihazlar için kendi web siteleri varsa oradan bakmak bana daha mantıklı geliyor özelleştirme imkanı yüzünden.
monter laptop üretmiyor.
elinde çöp kalır.

Anlıyorum sağ olun ama cihazlarda bir durum var 'FreeDOS' elimde flash yok ve bilgisayarcılara güvenmiyorum daha önce cihazımdan RAM çalındı. Gördüğüm kadarıyla SSD'leri Samsung değil ben Samsung olarak düşünüyordum Monster cihazlarındaki özelleştirme imkanı ve güvenilir gelmesi hoşuma gitti neden Monster kötü bilmiyorum diğer cihazlar için kendi web siteleri varsa oradan bakmak bana daha mantıklı geliyor özelleştirme imkanı yüzünden
hangi şehirde siniz?

Geri
Yukarı