50,000 TL'ye Kadar Sedan Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

skartal

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler maksimum 50 bin TL, benzinli Sedan tavsiyelerini bekliyorum.

Benzin fiyatları düşünülünce bütçeniz de var hazırda dizele yönelin derim ama illa benzin derseniz Opel yeni Astra'ya bakabilirsiniz.

Benzin fiyatları düşünülünce bütçenizde var hazırda dizele yönelin derim,ama illa benzin derseniz Opel Yeni Astra'ya bakabilirsiniz.
Tabii ki de illa benzin demiyorum Opel Astra'ya bakacağım şimdi, dizel önerileriniz neler ?

Dizel olarak küçük motor yüksek tork taraftarı olarak opel,wolsvogen,seat(wv alt yapısında) Skodanın yeni modelleri ve tabikide tartışmasız en sorunsuz markalardan biri olarak toyotayı önerebilirim.

Aynı araç aynı paket arkadaşımda var iç tasarım olarak pek beğenmiyorum ama sağlamlık olarak gayet iyi araçlar benzinli modelde bizim burda trafik olmamasına rağmen 8-9 lt ortalaması var yakıt olarak sıkıntı olabilir lpg derseniz uyum sorunu oluşturuyor Euro5 sınıfı motordan dolayı alüminyum subab kullanıyor, 40-50 bin km de subab eritiyor gerçi sırf opele özgü değil Euro5 kullanan tüm motorlar böyle.

Sıfır fiyatlarını pek bilmiyorum ama Jetta'lar çok hoşuma gidiyor. Bütçe yetiyorsa ömürlük arabadır.

Opel Astra'nın 1.4 dizel motorunu tavsiye etmiyorum! Bence kaçınılması gereken bir araç. Fiesta çok yakıyor ama şehir içinde boyutundan dolayı ve yolda ise çekişinden dolayı tavsiye edebilirim.

Pardon motor 1.4 degil, 1,3 motordur. Kasa ağır, motor zayıf geliyor. Bu açığı da Opel'in yeni taktiği turbo ile kapatıyorlar. Motorlar blok çatlatmaya meyilli. Astra'yı 3 hafta filan kullandık, arabada 7 kişi vardı , rampada hiç hoş olmayacak şekilde devir'i düştü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı