50.000 TL'ye laptop önerisi

LorienAegnor

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Konu başlığında belirttiğim gibi maksimum bütçem 50000 TL olmakla beraber kriterlerime uygun laptop arayışındayım.
Kriterlerim şunlardır:
  • Yazılım ve render için güzel bir işlemci.
  • Hafif bir laptop.
  • 1 günü rahat rahat geçirebileceğim pil süresi.
  • 16 GB RAM veyahuten artırılabilir RAM seçeneği.
  • Minimum 512 GB veya üstü bir SSD.

Bazı seçeneklerden ödün verebilirim. Örnek verecek olursam normalde ekran kartsız hafif bir laptop isterken şartlar illa ekran kartlı bir laptop istiyorsa bunu gözden geçirebilirim.

İyi forumlar!

5bin daha cikabilirsen pt.com.tr'den M3 machook Pro al 16 GB RAM 512 GB SSD.

Şahsen Air'in bu kadar geliştiği bir dönemde Pro'nun çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Air'in Pro'dan geri kalır tek yanı uzun süre yük altında çalışınca ısınıyor ve bir miktar performansı düşüyor.

Şahsen Air'in bu kadar geliştiği bir dönemde Pro'nun çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Air'in Pro'dan geri kalır tek yanı uzun süre yük altında çalışınca ısınıyor ve bir miktar performansı düşüyor.

Hakli yorum ama 55binlik ürün normalde 75bin yani 20bin indirin oluyor ogrenciye bir de ekstra kampanya var 8 GB RAM yerine 16 GB RAM'li aliyorsun ve aciksaki 55bine bu cihazi almak cok uygun Air cok gelişti doğru arada neredeyse fark yok bu da doğru ama ürün cok kampanyali ve normal M3 Air yanlış hatirlamiyorsam 40-45 civarinda o yuzden aradki farka deger ve Air'ler 60Hz.

Hakli yorum ama 55binlik ürün normalde 75bin yani 20bin indirin oluyor ogrenciye bir de ekstra kampanya var 8 GB RAM yerine 16 GB RAM'li aliyorsun ve aciksaki 55bine bu cihazi almak cok uygun Air cok gelişti doğru arada neredeyse fark yok bu da doğru ama ürün cok kampanyali ve normal M3 Air yanlış hatirlamiyorsam 40-45 civarinda o yuzden aradki farka deger ve Air'ler 60Hz.
İndirim kısmını bilmiyorum.O noktada haklı olabilirsin.Şu an Air yerine pro alacak kişinin haklı bir sebebi muhtemelen fotoğraf veya video gibi işlerle uğraşıyor olması olabilir.Tabi karar arkadaşın.

Geri
Yukarı