50.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
50.000 TL
Akademik olarak kullanacaksa Mac öneririm, şarj derdi olmaz, taşımsı kolay, kılıf falan takılabildiği için kolay kolay hasar görmez, sessiz çalışır. Ama eğer yazılım gerektiren işler yapıyorsa ya da oyun falan da oynayacaksa Windows bilgisayarlara bakın.

Okul ve günlük işler için hafif bir model daha iyi olur.

Okul ve günlük işler demiş.Yani makineyi taşıyacak.Nitro 16 2.7 KG.Taşımak için fazla ağır makine.

İyi sosyaller. Kuzenim için okulda günlük işlerde kullanması için bir laptop arıyoruz. Ben bu işlerden çok anlamıyorum laptop sevmediğim için. Yine de şöyle iki tane buldum;

MSI Cyborg 15
MSI Katana 17
Tam olarak nasıl kullanacak bilmiyorum ama Macbook Air güzel bir tercih olabilir.Oldukça hafif, taşımak için ideal.Ayrıca batarya kullanım süresi 18 saate kadar çıkıyor.

Özelliklerine göre hafif o yüzden önermiş herhalde.
Fiyat olarak çok çok iyi bir makine ona katılıyorum.Ama taşınabilirlik olarak kötü bir tercih olurdu

Tam olarak nasıl kullanacak bilmiyorum ama MacBook Air güzel bir tercih olabilir. Oldukça hafif, taşımak için ideal. Ayrıca batarya kullanım süresi 18 saate kadar çıkıyor.

Fiyat olarak çok çok iyi bir makine ona katılıyorum. Ama taşınabilirlik olarak kötü bir tercih olurdu

Hocam RTX 3050 laptop bile 4 kg öyle düşünün.

Hocam RTX 3050 laptop bile 4 kg öyle düşünün.

Hocam RTX 3050 ile alakası yok mevzunun. Ayrıca 4kg laptop ilk defa sizden duyuyorum. Örnek vermek gerekirse ROG Zephyrus G14 var. İçinde 4060 var ama 1.6kg. Nitro da sınıfındaki diğer cihazlar düşünüldüğünde bir miktar daha ağır kalıyor. Ayrıca şarj adaptörü de 1kgden fazla yani toplam 4kg oluyor. Şahsen bu fiyat bandından benm favorim TUF a15.kendisi 2.2 kg. 500 gram hafif olması ne değiştirir demeyin her gün taşıdığınızı düşünüyoruz. Çok şey değiştirir.

Hocam RTX 3050 ile alakası yok mevzunun. Ayrıca 4kg laptop ilk defa sizden duyuyorum. Örnek vermek gerekirse ROG Zephyrus G14 var. İçinde 4060 var ama 1.6kg. Nitro da sınıfındaki diğer cihazlar düşünüldüğünde bir miktar daha ağır kalıyor. Ayrıca şarj adaptörü de 1kgden fazla yani toplam 4kg oluyor. Şahsen bu fiyat bandından benm favorim TUF a15.kendisi 2.2 kg. 500 gram hafif olması ne değiştirir demeyin her gün taşıdığınızı düşünüyoruz. Çok şey değiştirir.

Benim dediğim daha kötü modeller…(IdeaPad Gaming 3)

Geri
Yukarı