50.000 TL'ye MSI GE76 Raider'dan iyisi var mı?

Bütçe
50.000 TL

Asmaka

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu tarz konuları önceden açmıştım bu yüzden konumu troll olarak algılamanızı istemem sadece aklıma takılan birkaç soru var. Öncelikle, şimdi ben MSI GE76 Raider Ve Monster Semruk S7'yi buldum. Hangisi daha iyidir diye konu açtım ve GE76'nın daha iyi olduğunu öğrendim. Yurt dışından sipariş edersem İngilizce tuş takımı olarak geleceğini de öğrendim. Bu arada lütfen masaüstü PC toplayın yazmayın çünkü çok fazla seyahat etmek zorunda olan birisiyim ve günde 6-7 saat oyun oynayan birisiyim. Peki Türkiye'de 50.000TL'ye daha iyi laptop var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bu tarz konuları önceden açmıştım bu yüzden konumu troll olarak algılamanızı istemem sadece aklıma takılan birkaç soru var. Öncelikle, şimdi ben MSI GE76 Raider ve Monster Semruk S7'yi buldum. Hangisi daha iyidir diye konu açtım ve GE76'nın daha iyi olduğunu öğrendim. Yurt dışından sipariş edersem İngilizce tuş takımı olarak geleceğini de öğrendim. Bu arada lütfen masaüstü PC toplayın yazmayın çünkü çok fazla seyahat etmek zorunda olan birisiyim ve günde 6-7 saat oyun oynayan birisiyim. Peki Türkiye'de 50.000TL'ye daha iyi laptop var mıdır?

Monster almak istemiyor musunuz önce bu konuya bir açıklık getirelim.

Ne açıdan daha iyi soruyorsunuz ki? Kalite olarak baktığınızda MSI daha iyidir evet ama hangi açıdan yani.

Merhabalar. Bu tarz konuları önceden açmıştım bu yüzden konumu troll olarak algılamanızı istemem sadece aklıma takılan birkaç soru var. Öncelikle, şimdi ben MSI GE76 Raider ve Monster Semruk S7'yi buldum. Hangisi daha iyidir diye konu açtım ve GE76'nın daha iyi olduğunu öğrendim. Yurt dışından sipariş edersem İngilizce tuş takımı olarak geleceğini de öğrendim. Bu arada lütfen masaüstü PC toplayın yazmayın çünkü çok fazla seyahat etmek zorunda olan birisiyim ve günde 6-7 saat oyun oynayan birisiyim. Peki Türkiye'de 50.000TL'ye daha iyi laptop var mıdır?

Bence yok GE76 kraldır bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı