50.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
50k

reingbuff

Picopat
Daha fazla  
iPhone ve Samsung sevmiyorum. iPhone ve Samsung kullandım. OnePlus Nord 3, Xiaomi 13T Pro, Realme GT 3 ya da GT 5, Xiaomi 14 Pro gelince onları mı tavsiye edersiniz değerini mi bekleyip Xiaomi 14 Pro almak? Kamera, ekran, ses, pil önemli benim için bir de hızlı olması.

Xiaomi 13 Pro bile gelmemişken 14 Pro'nun geleceğine ihtimal vermiyorum. Çok çok 14T Pro gibi bir model çıkarsa gelir ama o da ne zaman gelir orası bilinmiyor. Düz 14'ü beklersen yakında çıkacaktır, 50K dahilinde TR'ye gelecektir. Yok beklemek istemiyorum diyorsan alabileceğin iki cihaz var zaten: OnePlus 11 ve Xiaomi 13T Pro. Ama OnePlus 11'i önermem, kamera adasından kırılıyor cihaz. 13T Pro mantıklı gibi duruyor.

S23 ultrayı gidip bir mağazadan inceleyin derim daha önce hangi samsung cihazı kullandınız merak ettim hangi cihaz sizi tatmin etmedi.

S24 serisi SD 8 Gen 3 ile gelecek, SD 8 Gen 2 ile iyi iş çıkardılar S23 serisinde, bence şans vermeye değer.
Ne kadar eski vasatlığı olmasa bile Exynos ihtimali de var. Ben kötü geleceğini zannetmiyorum, o ayrı.

S23 Ultra varken bakmam bunlara ama Mi 13T Pro da alınır.
Çok çok 14T Pro gibi bir model çıkarsa gelir ama o da ne zaman gelir orası bilinmiyor.
Çıkmasına 1 sene vardir asagi yukari. Bu aylarda cikiyor Mi T ailesi. 1 yıl beklemek de az değil kesinlikle.
Mi 14 serisi de yarın tanıtılacak.

Exynoss gelirse düz S24 modelinde gelir bence, "Plus" ve "Ultra" modelleri SD ile gelir muhtemelen.
Bazı sızıntılar Ultra versiyonunun sadece Snapdragon ile geleceğini söylüyor.
Düz ve Plus, Exynos gibi gözüküyor. Samsung bu ayrımı yaparsa "Exynos ön yargısı"nı kırmaya en yakın senede işi daha da zora sokar.

Bazı sızıntılar Ultra versiyonunun sadece Snapdragon ile geleceğini söylüyor.
Düz ve Plus, Exynos gibi gözüküyor. Samsung bu ayrımı yaparsa "Exynos ön yargısı"nı kırmaya en yakın senede işi daha da zora sokar.
Exynoss işlemcileri A ve FE serisinde satsalar dâhâ iyi olur. S serisinde TSMC dökümü Snapdragon işlemci kullanmaları iyi olur ama Samsung işte, küfür ve hakaret yemek için çabalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı