50.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
50k
Ne kadar eski vasatlığı olmasa bile Exynos ihtimali de var. Ben kötü geleceğini zannetmiyorum, o ayrı.

S23 Ultra varken bakmam bunlara ama Mi 13T Pro da alınır.

Çıkmasına 1 sene vardir asagi yukari. Bu aylarda cikiyor Mi T ailesi. 1 yıl beklemek de az değil kesinlikle.
Mi 14 serisi de yarın tanıtılacak.
Mi13T pro kamera yönünden benim hoşuma gitmemişti. Bir de kasası okadar elit durmuyor. Yan metali çok kaba.
Mi13T proyu S23+ ile karşılaştırmıştım. Biri bir elimde diğeri öbür elimde. Selfie kamerada Samsung bariz eziyor. Arka kameralara gelince başa baş görünse de az ışıkta samsungun performansı daha iyi.
Ancaak. S23U her türlü eziyor geçiyor. S23U başka kulvarda. Yani ben Bütçeyi S23U alacak seviyeye çıkarsaydım kesinlikle S23U alırdım.

Bazı sızıntılar Ultra versiyonunun sadece Snapdragon ile geleceğini söylüyor.
Düz ve Plus, Exynos gibi gözüküyor. Samsung bu ayrımı yaparsa "Exynos ön yargısı"nı kırmaya en yakın senede işi daha da zora sokar.
Tepkiler yüzünden abd ve Kanada pazarında Düz s serileri de snapdragon lu çıkacak görünüyor. Sadece avrupa pazarına enyxos lu sürecek gibi samsung. Özellikle testlerde yeni enyxos işlemcisi snapdragon 8gen2 nin bile altında kaldığı için tepkiler artarak devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı