50.000'e Intel - DDR5 - RTX 4070 sistem önerisi

ossmangultekin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam herkese.

Belirttiğim bütçede.

İşlemci => Intel (AMD işlemci bazı durumlardan dolayı tercihim değil)
Ekran kartı => RTX 4070 (Ti değil düz 4070 istiyorum)
Anakart => DDR5 ve Wi-Fi desteği.
RAM => 2x16 DDR5.

Olacak şekilde sistem öneriniz nedir yardımcı olabilir misiniz? Görünüş olarak da modern bir sistem toplamak istiyorum. Monitör olarak 2K 165Hz bir cihaz var elimde çevre ekipmanlarına ihtiyacım yok. Amaç oyun oynamak ve ağır render işleri. Darboğaz olmayacak bir sistemi nasıl toplayabilirim?

Arkadaşlar selam herkese.

Belirttiğim bütçede.

İşlemci => Intel (AMD işlemci bazı durumlardan dolayı tercihim değil)
Ekran kartı => RTX 4070 (Ti değil düz 4070 istiyorum)
Anakart => DDR5 ve Wi-Fi desteği.
RAM => 2x16 DDR5.

Olacak şekilde sistem öneriniz nedir yardımcı olabilir misiniz? Görünüş olarak da modern bir sistem toplamak istiyorum. Monitör olarak 2K 165Hz bir cihaz var elimde çevre ekipmanlarına ihtiyacım yok. Amaç oyun oynamak ve ağır render işleri. Darboğaz olmayacak bir sistemi nasıl toplayabilirim?
Hocam meraktan soruyorum neden Tİ model istemiyorsunuz?

Bilgisizlikten diyebilirim :D 1-2 araştırma yapmıştım üstünkörü sanırım TI modelinde vram yokmuş diye anladım yabancı birinin videosuydu ve vram sanırım önemli bir şeymiş ondan dolayı öyle yazdım yani yine kısaca bilgisizlikten

Bilgisizlikten diyebilirim :D 1-2 araştırma yapmıştım üstünkörü sanırım TI modelinde vram yokmuş diye anladım yabancı birinin videosuydu ve vram sanırım önemli bir şeymiş ondan dolayı öyle yazdım yani yine kısaca bilgisizlikten
Sorun yok hocam o zaman şöyle bulmaya çalışayım daha güzel olur. Bütçenize uygun, Nvidia kartlı, İntel işlemcili, 32GB ramli en iyi sistem diyelim olur mu?

Sorun yok hocam o zaman şöyle bulmaya çalışayım daha güzel olur. Bütçenize uygun, Nvidia kartlı, İntel işlemcili, 32GB ramli en iyi sistem diyelim olur mu?
Diyelim o zaman ama ddr5'i de unutmayalım :)

peki hem 4070'li hem de 4070 ti'lı sistem önerileriniz ne olur. Bu arada kasa, soğutucu vs. biraz modern görünüme sahip olursa çok iyi olur. Soğutma olarak sıvı soğutma olabilir

Bu arada hazır sistemlerden bahsetmiyoruz değil mi ayrı ayrı toplamak istiyorum

Ve bir de 50k'ya benim isteklerimi hiç karıştırmadığımız, sizin en iyi toplayabileceğiniz sistem ne olur?

Geri
Yukarı