50.000TL'ye RTX 4080'li sistem toplanır mı?

Hyrex IV

Hectopat
Başlıktaki gibi 50.000TL'ye sistem toplamak istiyorum RTX 4080'li alınabilir mi? Sadece kasa olarak bir de sizce seçimi bekleyeyim mi yoksa direkt aliyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

B650 Plus en falso B650 anakartlardan biri alınacak bir model değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazı paçalarda şöyle değişse daha iyi olur:

B650 Plus en falso B650 anakartlardan biri alınacak bir model değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazı paçalarda şöyle değişse daha iyi olur:
Titiz biriysen Toplanmaz... ekran kartın üst düzey ama bileşenlerin üst düzey olmaz..

Başlıktaki gibi 50.000TL'ye sistem toplamak istiyorum RTX 4080'li alınabilir mi? Sadece kasa olarak bir de sizce seçimi bekleyeyim mi yoksa direkt aliyim mi?
Titiz biriysen Toplanmaz... ekran kartın üst düzey ama bileşenlerin üst düzey olmaz..

Titiz biriysen Toplanmaz... Ekran kartın üst düzey ama bileşenlerin üst düzey olmaz.

Titiz biriysen Toplanmaz... Ekran kartın üst düzey ama bileşenlerin üst düzey olmaz.

Bu parçalar gayet yeterli 4080 için ama illa her şeyi ASUS, MSI falan tercih edersen 70-80K'ya çıkarsın boşa.

Ekran kartı bir sistem için en önemli ve en pahalı parçadır. İsterseniz 4070 Ti toplayın sonra pişman olursunuz kazıklandım diye. 30 bine rtx 3060 alma kafası gibi.

Eğer ekran kartını farklı istiyorsanız bu da var:
Ancak bana sorarsanız aradaki fiyat farkına değecek pek bir fark oluşturmaz. Soğutması biraz daha iyidir. Vapor Chamber vardır ve OC ayarları ve Watt gücü daha yüksektir. Ha bir de yanında 4. fan ve bol bol RGB'nin yanında RGB kart destek ayağı var :).

Geri
Yukarı