50-100 TL Arası Kulaklık Önerisi

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sürekli 10 TL'ye aldığım kulaklıkları çöpe atmaktan bıktım. Bu yüzden dışarıya çok ses vermeyecek kulaküstü veya kulakiçi fark etmez kulaklık önerirseniz sevinirim.

LG Quadbeat 3 AKG versiyonu kullanıyorum ve mutluyum. Bakabilirsiniz.

Yıllardır Rampage SN-R10 Kullanıyorum.Ne bir hatasını gördüm ne bir sıkıntısını.65 tl ye almıştım kesinlikle tavsiye ederim.
Kaç yıldır kullanıyorsunuz? Dışarı çok ses veriyor mu? Bas ve tizler nasıl? Rampage, Everest gibi ürünler sanırım çabuk bozuluyormuş. O yüzden biraz bu markalara yaklaşmamayı tercih ediyorum. Az bir fiyat aralığım olduğu için yine de bu markalara da bakıyorum.
Bu paraya ben olsam kulak içi alırdım o yüzden ya bu t290 ya da t110.
T110 modeli hoşuma gitti, ancak Neko'nun önerdiği kulaklığın fiyatı daha makul geldi. İkisi arasında bir karşılaştırma yapacağım ona göre karar vereceğim.
LG Quadbeat 3 AKG versiyonu kullanıyorum ve mutluyum. Bakabilirsiniz.
Bu kulaklığı beğendim. Günlük kullanımda ne gibi eksi yönleri var?
https://tr.gearbest.com/gaming-headphones/pp_009544445733.html?wid=1433363 fiyatın biraz üstünde ama gayet iyi bir kulaklık ben kullanıyorum memnunum. Hem ışıklı mışıklı 😁.
Bu kulaklık fiyatın üstünde o yüzden almayı düşünmüyorum.

Ovann x7 alın derim. Ancak Türkiye’de bulmanız neredeyse imkansız. Ben çinden aldım 6 aydır kullanıyorum bir sıkıntı görmedim. Tabi fiyatı dolara bağlı olarak değişebiliyor.

Yıllardır Rampage SN-R10 Kullanıyorum.Ne bir hatasını gördüm ne bir sıkıntısını.65 tl ye almıştım kesinlikle tavsiye ederim.
Arkadaşımdada aynısı vardı şimdi ise çalışmıyor bozuldu. Kablosunda ezik yıpranma gibi bişey yok durduk yere bi anda gitti. Rampage klavye vardı bende oda bozuldu garantisini aradığımda ise kargo parası size ait olur diyorlar. Kargo parasında değilim ama garanti desteği gerçekten çok kötü. Rampage bi ürünü iyi bi ürünü kötü yapıyor direkt. İyisine denk gelirseniz yıllarca götürüyor ama kötüsüne denk gelirseniz 2 hafta sonra ürün elinizde patlıyor.

@Awhlind O kulaklıkta eksi sayabileceğim tek şey sadece yarıya kadar örgülü olması. Üst kısım örgülü değil. Daha dün fermuarı çekerken sıkıştırıp kabloyu kestim biraz. Üzgünüm 😅

Dışarıya ses vermiyor. Ses gücü güzel. Tizleri hoşuma gidiyor. Bass anlamadığımdan bir şey diyemem ama muhtemelen o kadar iyi değildir. Ses açma ve kısma tuşlarının olması güzel. Çoğu kulaklıkta sadece durdurma tuşu oluyor.

Kulaklık alırken ya tamamen örgülü ya da yassı kablo tercih edeceğim artık. Quadbeat 2 kullanıyordum eskiden ve 5 yıl kullanmama rağmen kablosunda çizik bile yoktu çünkü yassı idi.

Kaç yıldır kullanıyorsunuz? Dışarı çok ses veriyor mu? Bas ve tizler nasıl? Rampage, Everest gibi ürünler sanırım çabuk bozuluyormuş. O yüzden biraz bu markalara yaklaşmamayı tercih ediyorum. Az bir fiyat aralığım olduğu için yine de bu markalara da bakıyorum.

3 yıldır kullanıyorum,dışarıya ses vermiyor,Bası harika ilk aldığımda çok şaşırmıştım fakat şu an alıştım da.Kesinlikle hiçbir bozulma olmadı[/QUOTE]
Arkadaşımdada aynısı vardı şimdi ise çalışmıyor bozuldu. Kablosunda ezik yıpranma gibi bişey yok durduk yere bi anda gitti. Rampage klavye vardı bende oda bozuldu garantisini aradığımda ise kargo parası size ait olur diyorlar. Kargo parasında değilim ama garanti desteği gerçekten çok kötü. Rampage bi ürünü iyi bi ürünü kötü yapıyor direkt. İyisine denk gelirseniz yıllarca götürüyor ama kötüsüne denk gelirseniz 2 hafta sonra ürün elinizde patlıyor.
Aynen kullanıma bağlı,3 senedir kullanıyorum ben

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı