50-100 TL Arası Mikrofon Önerisi

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Genel anlamda yayın, video kaydı ve Skype konuşmaları için kullanılacak bir mikrofon arıyorum.
Aslında ben kendime aramıyorum. Danışmadan önerme yapmak istemediğim için soruyorum.

Kafamda telefona bağlanıp yakaya takılan ve pek gözükmeyenlerden var. Ama aklıma uygun model gelmiyor.
Parasını hak eden masanın üstüne koyabileceğim bir şey de olabilir.

İsteyen kişi de benim gibi kafasına büyük Heaset takamıyor o yüzden oyuncu kulaklığı al, mik kullan diyemedim. Telefona bağlananlar önceliğim olmak üzere iş gören, düzgün ses alan bir şey önerirseniz sevinirim.

Bu arada Trust'ın birkaç mikrofonunu denemiş bulunmaktayım kendim, nefret ettim. Amazon'dan getirtebilirim sanırım. Newegg ile uğraştırmayın beni lütfen. :)

Teşekkürler.

@Barış Tolon

Lütfen böyle dandik mikrofonlar önermeyin. Kalitesini bilmeden, ses performansını bilmeden, aynı fiyatta ki rakiplerini bilmeden öneri yapmayın.

Özellikle de belirttim Trust ürünlerini kullandım diye. Benim tanıdığım af edersin ama beyinsizin teki gidip buna 100 lira vermiş. Bir boğuk çıkıyor ses, boğasım geldi kendimi.

Starz mıydı neydi, onu da kullandım. 5 para etmezler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı