50-100 TL Arası VR Gözlük Önerisi

Makaleler
3
Selamlar. Bu sanal gerçeklik dünyasını merak ettim. Merakımı gidermek için telefonuma gözlük alıp denemek istiyorum. Başlangıç için 50-100 TL arası bir gözlük almayı düşünüyorum.

Telefon ile kullanacağım telefonum Samsung S10e. Amacım oyun oynamaktan çok video izlemek.

Bütçem dahilinde kullanabileceğim bir gözlük önerisi yapar mısınız?

Böyle bir set bence başlangıç için gayet iyi. Fiyatı da gayet uygun. Kendim de kulaklık olmayanını 25TL fiyata almıştım ama o ürünü şuan bulamadım.
Vr Shınecon 3d Sanal Gerçeklik Gözlüğü -süper Kalite - n11.com Alabilirsiniz, Yanında Kumanda ile gelmesi büyük bir artı olur.
Bu da iyi ama ilk önce 150TL ödeyip bunu almıştım pek memnun olmayınca iade edip VR Box aldım. Hem daha ucuz hem de kalite olarak aynı gibiler.

Sizce VR Box mu yoksa VR Shinecon mu tercih etmeliyim. İkiside rahatlıkla alabileceğim fiyatlarda. Hangisi kalitelidir?

VR Box baya ucuz alıp deneyebilirim galiba. Bana bir şey kaybettirmez.
@55superx Biraz deneyimlerinizden bahseder misiniz?

Sizce VR Box mu yoksa VR Shinecon mu tercih etmeliyim. İkiside rahatlıkla alabileceğim fiyatlarda. Hangisi kalitelidir?

VR Box baya ucuz alıp deneyebilirim galiba. Bana bir şey kaybettirmez.
@55superx Biraz deneyimlerinizden bahseder misiniz?
İki ürünü kıyaslarsak malzeme kalitesinde Shinecon daha önde olmasına rağmen görüntü düzgün ayarlama yapmama rağmen biraz bulanıktı. Asıl iade etme nedenim fiyatı ve bu sorundu. VR Box görüntü kalitesi olarak önde ama malzeme olarak biraz geride. Fiyatları göz ardı edersek eşit gibiler ama fiyatlara da bakarsak VR Box gayet alınabilir bir ürün.

Belki sizin deneyiminiz farklı olur ama ben genel olarak VR deneyimini pek beğenmedim. Bu fiyatlara alıp deneyebilirsiniz ama çok iyi bir şey vazgeçilmez bir şey de diyemem açıkçası.

Vestel VR'yi öneririm... Mercekleri kaliteli, dışarıdan ışık yansıtmıyor ve kafana tam uyumlu...
şu an 99TL, 45TL indirim fiyatındayken almıştım...

VR Box alıp sakin öyle bir yanlışlık yapmayın ben aldım 1 gün bakıp kenera attım çok fena göz yoruyor benden değil üründen öyle daha önce htc vive denemiştim çünkü biraz daha zorlayıp samsung alabilirsiniz.
VR Box aldım ve 15 dk içerisinde bir kenara attım. Dediğiniz gibi çok göz yoruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı