50-110 TL VDS önerisi

yektadontknow

Centipat
Arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 50TL ile 110TL arasında VDS arıyorum. Arkada oyun AFK bırakmak için kullanacağım. Örneğin Minecraft, Roblox vs. donma kasma olmaz ise çok güzel olur.

VDS anladığım kadariyla sanal makine ve o fiyata zor bulamazsın (Discord bot kodluyorum VDS kullanıyordum eskiden) aradığınız sistemde VDS'ler yanlış bilmiyorsam 500TL falandı (Roblox veya MC de AFK bırakmak icin)

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 50TL ile 110TL arasında VDS arıyorum. Arkada oyun AFK bırakmak için kullanacağım. Örneğin Minecraft, Roblox vs. donma kasma olmaz ise çok güzel olur.

Öyle bir işe kalkışmayın JS programcısı olarak bizim görüntü bile vermeyen paslanmış VDS'ler 30'dan başlıyor, Azure ücretsiz ilk ay onun dışında kazık atmaya başlıyor önermem.

Öyle bir işe kalkışmayın JS programcısı olarak bizim görüntü bile vermeyen paslanmış VDS'ler 30'dan başlıyor, Azure ücretsiz ilk ay onun dışında kazık atmaya başlıyor önermem.
Ben, azureyi 1 ay alıyorum bitmeye yakın dosyaları yedekleyip başka hesap oluşturup tekrardan alıyorum bedavaya.

Markahost ve rabisu siteleri var hocam cogu kişi önermiş fena durmuyor.

Ben, azureyi 1 ay alıyorum bitmeye yakın dosyaları yedekleyip başka hesap oluşturup tekrardan alıyorum bedavaya.
Yani ben pek uğraşmak istemiyorum böyle methodlarla vs. Ama çıkmaz yolda kalırsam illa kullanıcam maalesef. Nasıl her ay yapıyosunuz peki hocam ?

Markahost ve rabisu siteleri var hocam cogu kişi önermiş fena durmuyor.

Yani ben pek uğraşmak istemiyorum böyle methodlarla vs. Ama çıkmaz yolda kalırsam illa kullanıcam maalesef. Nasıl her ay yapıyosunuz peki hocam ?
Rabisu da aynı şekilde müşteri çekip batırıyor, önermem.

Yani alt tarafı roblox vs. afk bırakıcam cok bir şey olmasına gerek yok 4gb ram veya 6gb yetmez mi sizce ?
Evet sorun olmaz. Sanal makine açıp arkada robloxu açın, hile veya auto clicker açıp afk bırakabilirsiniz, paranız gitmez deponuzdan yersiniz. Vbs koruması henüz yok roblox da.

Geri
Yukarı