50-60 bin TL laptop önerisi

Bütçe
50000

MegaPatch

Decapat
Arkadaşlar merhaba, şu sırada yeni bir laptop almayı düşünüyorum ve aklımda sadece bir alternatif var, bütçem 50-60 bin arası değişiyor ama Max 70k ya kadar çıkabilirim. Aklımda 1 tane alternatif var onu da buraya koyacağım aklınızda bundan daha iyi bir seçenek varsa iletiniz.

hocam peki verdiğim linkteki laptop nasıl?

hocam peki verdiğim linkteki laptop nasıl?
MSİ vectoru al hocam 2k 4070 nitro 16 ile aralarında neredeyse %60'a yakın fark olacaktır.
ROG'da alınabilir ama sanırım vector daha az ısınıyor ve işlemcisi güçlü vector biraz ekran olarak zayıf kalmış ama dert edilecek kadar kötü mü değil gibi fiyatına göre iyi bir cihaz.

MSİ vectoru al hocam 2k 4070 nitro 16 ile aralarında neredeyse %60'a yakın fark olacaktır.
ROG'da alınabilir ama sanırım vector daha az ısınıyor ve işlemcisi güçlü vector biraz ekran olarak zayıf kalmış ama dert edilecek kadar kötü mü değil gibi fiyatına göre iyi bir cihaz.

aklımda bu var şuan, linkleri inceleyip karar verdim.

aklımda bu var şuan, linkleri inceleyip karar verdim.
Valla dostum alabilirsin iyi model bi arkadaş o modeli kullanıyordu bilgilendirsin seni @N1cht
Normalde ben çok yatkın değildim ama arkadaş ikna ettiydi beni.

Vallahi dostum alabilirsin iyi model bir arkadaş o modeli kullanıyordu bilgilendirsin seni @N1cht
Normalde ben çok yatkın değildim ama arkadaş ikna ettiydi beni.

Hocam etiketlendiğimi görünce mutlu oldum :) bu fiyattaki çoğu MSI ürününde ekran kartlarının watt değerleri düşük oluyor ve o paraları hak etmiyor MSI'ın yüksek bütçelerdeki cihazları güzel fakat ben olsam yine ROG STRIX tercih ederdim.

İşlemcisi çok iyi. Fiyatın da çok avantajlı olduğunu düşünüyorum.

İ9 işlemcili olan daha avantajlı hocam hatta bayağı bayağı daha avantajlı.

Ekleme: MSI'ın linkine tekrardan baktım ve bu cihazda ekran kartı watt değeri düşük değilmiş fakat yine de ben olsam ROG STRIX tercih ederdim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı