50-60 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

PokerFace.

Hectopat
50-60 TL civari bir kulaklık arıyorum bass tizler eşit dengede ve temiz bir sesi olmalı. Mümkünse silikonsuz MX375 gibi modeller olsun. Ama silikonlu da olabilir.

Kulakiçi tavsiye ederim. Slikonu kulak bedeninize uygun seçerseniz hem dışarıya bir gürültü vermemiş olursunuz hem de kulağınıza baslar daha iyi gelir. Önerebiliceğim jbl c100 var basları ve tizleri gayet başaralıdır. Fakat telefondan custom ayar yaptığınızda tizler bazen bozabiliyor. Bunun dışında Lg Quadbeat 3 önerelebilirim artı yönleri kulaklık girişinin yan olması kırılmaların ve kopmaları bi nebze engelliyor.

SE-E511-K KANCALI KULAKİÇİ KULAKLIK- (SİYAH)

Ben de bu kulaklığı yeni aldım. Eskiden Philips'in buna benzer modelini kullanıyordum. Ürün gayet iyi. Metal müzik dinliyorum genelde. Uzun zamandır ilk kez haz alarak müzik dinlememe vesile olmuştur.

Zaten daha önce de Pioneer iyi bir marka neden kulaklık üretmiyor acaba diye hep düşünmüşümdür.

Philips olanı da iyidir ama sanki bana Pioneer daha iyi gibi geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı