50-60 TL Laptop Soğutucusu Önerisi

Linki açamadım ama İdeapad 310'un kasa açılımına baktım. Çok büyük bir anakartınız yok zaten ve dediğiniz gibi kasa tasarımı da zarif ve ince. Soğutucudan verim alacağınızı düşünüyorum.

Bunun dışında mağazaya bakarsanız %100 olumlu yoruma sahip :) Ürün yorumları da gayet iyi... Ayrıca N11 farkını da gözetmek gerek. Bu açıdan alışverişte bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum zaten N11 tüm satışlar için havuz sistemine sahip. Bu açıdan beğenmezseniz, sorun yaşarsanız alırsınız paranızı geri, yollarsınız gelen ürünü biter gider. Sadece kargoyu alırken belirgin bir ezilme, vuruk bir şey olmamasına dikkat edin, varsa da almayın geri gönderin. Başka da bir derdiniz olmaz. İçinden yanlış, sorunlu ürün bile çıksa bildirip değiştirebilirsiniz, orada size ait bir hata olmaz.

Ayrıca alacağınız soğutucunun da tüm resimleri mevcut :) Uzun vadede en çok o altındaki ayaklar kırılır, onun dışında da bu tip ürünler zaten genelde evladiyeliktir desek yeri :D
Tamam hocam, sağolun. Alınca izlenimlerimi paylaşırım. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı