50-80 bin TL arası F/P laptop önerisi

ReoxTR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Hayatım boyunca hep ASUS marka laptop kullandım. Hiç sıkıntı yaşamadım. ASUS ROG STRIX serisinden bir model düşünüyorum ama elektronikte sıkı bir takipçide değilim. 50-80 bin TL aralığında bir oyuncu laptop arıyorum. En iyisi veya en pahalı diye 80 bin TL'lik bir laptop olması gerekmiyor bu fiyat aralığında gerçekten F/P beni memnun edecek bir laptop arıyorum. Soğutma performansı ve malzeme kalitesi birinci önceliğim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Hocam çıkabilirim o rakamlara. Rakamlarda pek sıkıntı yok yeterki doğru cihazı alayım. Ama dediğim gibi önceliğim soğutma ve malzeme kalitesi. Dünden beri konuları inceliyorum yoğunluk msi ve asus üzerinde kalite olarak forumda, yorumlardan anladığım o. 4080'li önerilerinizi rica ederim. @Görkem Say

Hocam çıkabilirim o rakamlara. Rakamlarda pek sıkıntı yok yeterki doğru cihazı alayım. Ama dediğim gibi önceliğim soğutma ve malzeme kalitesi. Dünden beri konuları inceliyorum yoğunluk msi ve asus üzerinde kalite olarak forumda, yorumlardan anladığım o. 4080'li önerilerinizi rica ederim. @Görkem Say

O zaman attigim modeli alabilirsiniz. Kasasi metal, oldukca saglam bir kasasi var. Sogutmasi da oldukca guclu ama yuk altinda fanlar epey bir ses cikarir onu belirteyim.

O zaman attigim modeli alabilirsiniz. Kasasi metal, oldukca saglam bir kasasi var. Sogutmasi da oldukca guclu ama yuk altinda fanlar epey bir ses cikarir onu belirteyim.
Hocam eşim için alacağım fan tarafındada sıkıntısız, buna göre sessiz bir cihaz yokmu? Bütçeyi artırabilirim.

Hocam eşim için alacağım fan tarafındada sıkıntısız, buna göre sessiz bir cihaz yokmu? Bütçeyi artırabilirim.

Güçlü makine ve iyi bir soğutma istiyorsanız yük altında fan sesi kaçınılmaz maalesef aksi taktirde ya güçten ya da serin çalışmadan belki de ikisinden birden feragat etmek gerekiyor.

Geri
Yukarı