50-80 Dolar Kulaklık Önerisi

alihan1998

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir set dizdim ve sistem topladım. Mouse ve kulaklık hariç hepsini yeniledim. Şuan kulaklık yenilemek istiyorum çünkü Siberia v3 den hiç memnun değilim. Razer Kraken Chroma 7.1 59 Euro Corsair Void ise 79 Dolar. Bunlar harici de alabilirim. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Yorumlarınız için teşekkürler. 1 günlük ban yedim o yüzden cevap verme fırsatım olmadı. Stüdyo kulaklığı düşünmeye başladım. Yeni bir konu açacağım.

Stüdyo kulaklığı olarak Sennheiser AKG 240 yada Sony nin stüdyo kulaklıklarını kast etmiştim. Oyun için kulaklık almanın saçma olduğunu öğrendim. Yinede yorumların için teşekkürler.

Dostum çok net bir şekilde 60$ fiyatla sony mdr 7506 öneririm. Stüdyo kulaklığı zaten.1 yıldır kullanıyorum.Çok iyi bir alışveriş olduğunu söyleyebilirim. Oyuncu kulaklıkları pazarlama hileli olur. her şeyde duyduğun ses iyi olsun istiyorsan stüdyo kulaklıklardan şaşma.

Extra olarak, 30$lık usbli çakmak büyüklüğünde bir ses kartı ile Pc'nin onboard ses devresinin yetersiz olduğunu düşünüyorsan takviyeye gidebilirsin.

Dostum çok net bir şekilde 60$ fiyatla sony mdr 7506 öneririm. Stüdyo kulaklığı zaten.1 yıldır kullanıyorum.Çok iyi bir alışveriş olduğunu söyleyebilirim. Oyuncu kulaklıkları pazarlama hileli olur. her şeyde duyduğun ses iyi olsun istiyorsan stüdyo kulaklıklardan şaşma.

Extra olarak, 30$lık usbli çakmak büyüklüğünde bir ses kartı ile Pc'nin onboard ses devresinin yetersiz olduğunu düşünüyorsan takviyeye gidebilirsin.
Aynen o kulaklık hakkında çok olumlu yorum gördüm. 1 hafta içinde üst modeli indirime girerse üst modelini alacağım yoksa 79 dolar lık modelini alırım öyle büyük fark da yoktur sanırsam.

Oyuncu kulaklıkları cidden çok saçma. Zaten yabancı forumlarda da önerilmiyor. Ses alanında uzmanlaşmamış firmalar kulaklık çıkarınca ses kalitesi cidden kötü oluyormuş. Sony nin yanında akg 240 ve Sennheiser hd 518 de düşünüyordum. Fakat sanırsam Sony alacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı