50 bin TL civarı laptop tavsiyesi

kreutzersonat

Yoctopat
Daha fazla  
Selam, laptop tavsiyesi istiyorum.
32 GB RAM'li 4060-4070 ekran kartlı I7-I9 işlemci 12 ya da 13. nesil iyidir. Bütçe 50k civarı ne alınır? İstenenler büyük ekran 17.3 olsa iyi olur. 3-4 saat şarj olmalı 2060'lı Monster'im 1 saat gidince bu özelliğe dikkat ediyorum. Şarjsız performans kaybetmiyorsa iyi olur, benim Monster acayip kasıyordu, sessiz çalışması da çok elzem, üniversite öğrencisiyim. Derste yurtta vs lazım olunca Monster helikopter kaldırıyordu öyle olmasın. Aslında MacBook çok uygun dediklerime de hem pahalı hem Windows lazım bana. Bir de vergisiz laptop olayı var telefon kısmında yüzümüz gülmedi ondan beklentim kalmadı laptop kısmında herhalde 50 bin TL'ye cari acık diye bir üst limit koyarlar. Bir de ne zaman olacak o olay o da belli değil, dolardan fiyat arttıktan sonra yine aynı fiyata almayalım :). Birkaç tane buldum sizin de önerinizi beklerim.

Bu MSI iyi de ekran kötü diyorlar yoksa güzel belki 12 yerine 13. nesil daha iyi olabilirdi ama.

Bu HP de iyi ama 16 inç yerine 17.3 olsaydı keşke

Bu Omen çok sağlamdı direkt alacaktım ama fan sesi ve şarjını test etmem gerek iyiyse net alınır gibi işlemcisi çok iyi.

ASUS ROG STRIX 58k pahalı biraz 50 civarı olsa bu da düşünmeden alınırdı belki beklerim ama en azından bir 5K falan düşse.

Bir de 50-52K'ya Ryzen9'lu TUF var ama AMD tarafını pek sevmiyorum, ön yargı diyelim bu da bulunsun. Onun harici güzel hatta Intel 13. olsaydı alırdım bunu 15.6 kötü ama.

Evet sizce ne yapmalı, vergisiz olayı beklenmeli mi yoksa hemen alınmalı mı? Hangisi alınmalı? Baska bir şey varsa ona da bakarım yakın tarihte kampanya varsa beklerim. Şu an laptopum var, sağlam olarak sadece model yükseltecegim o yüzden aceleye gelmesin. Mesela ilk aklıma Black Friday geldi öyle bir seyden daha uyguna alabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Upppp

Upppp

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı