50 bin TL'ye 4060 ve son nesil işlemcili laptop önerisi

Bütçe
50.000
Son nesil ve 4070 olan laptoplar henüz satışa sunulmadı. O sebeple 13.nesle düşüp 4070 almak en mantıklısı.

HP victuslar var da bu fiyata alınır mı bilmem.

En son stok macun+throttle sorunu vardı. Limit de vardı ama çözüldü diye biliyorum.
HP Victus'tan ben halen uzak durma taraftarıyım. Özellikle macun sorunu çok can sıkıyor.
Bende MSI Asus ve Dell taraftarıydım ama fiyatlar uçuk olunca mecbur ucuzlara yöneliyoruz.

Merhaba son zamanlarda RTX 4060 ekran kartlı 32 GB RAM ve son nesil Ryzen 7 veya i7 işlemcili laptoplara baktım. Bilinen MSI ASUS ve Dell gibi markaları çok uçuk. Bu yüzden almam dediğim Monster aynı özellikleri bulunduran laptopu 45.000₺ ye buldum. Monster kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa sevinirim. Max 50.000₺'ye belirttiğim sistem önerisi alabilirim.

4060 pişmanlıktır hocam almayın bence

Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-71-70W2 NH.QLVEY.003 i7-13700HX 16 GB 1 TB SSD RTX4070 16" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçeyi zorla gitsin pişman olmazsın ASUS TUF ısınma sorunu var MSI giriş seviyeleri çok kötü attığım 2 modelde en üst seri.

Hocam Monster'ın herhangi bir sorunu vs var mı? Kullanan arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi?

Birçok Monster kullanıcısı şikayetçi teknoloji şans işi biraz almışken kaliteli bir üst model almak iyi olur Monster diye atmalayın o kadar başarılı bir laptop değil biraz araştırma yaparsanız neden Monster alınmaz anlarsınız biraz daha derine inerseniz kafayı yersiniz :D

Birçok Monster kullanıcısı şikayetçi teknoloji şans işi biraz almışken kaliteli bir üst model almak iyi olur Monster diye atmalayın o kadar başarılı bir laptop değil biraz araştırma yaparsanız neden Monster alınmaz anlarsınız biraz daha derine inerseniz kafayı yersiniz :D
benim amacım ucuza iyi marka almak ama belli başlı iyi markalarda ucuz değil :) Mecburiyetten onları soruyorum.

Benim amacım ucuza iyi marka almak ama belli başlı iyi markalarda ucuz değil :) mecburiyetten onları soruyorum.

Tam olarak aradığın nedir belki gidip görmüp bakmışsındır kafanda bir plan vardır RAM 32 mesela şart mı? İleride yükseltme yapabilirsin malzeme kalitesi en basitinden menteşe bozulsa sana dünya masraf açar ucuza kalite çok çok nadir.

Geri
Yukarı