50 bin TL'ye laptop önerisi

Kullandığın Omen 16 ile benzer, ona göre karar verebilirsin. Kötü değil ortalama.

13500HX 4060 versiyonunu kullandım o iyiydi.(bence)

1. MSI Katana GF76 12UGSO-649XTR :

- İşlemci: Intel Core i7-12700H

- RAM: 16 GB

- Depolama: 1 TB SSD

- Ekran Kartı: RTX3070 Ti

- Ekran: 17.3" Full HD, 144Hz

- Fiyat: Bu modelin fiyatı ve özellikleri, genel kullanım için yüksek performans sunar ve büyük ekranı sayesinde rahat bir kullanım deneyimi sağlar.

2. MSI Pulse GL76 12UGK-620TR :

- İşlemci: Intel Core i9-12900H

- RAM: 16 GB

- Ekran Kartı: RTX3070 Max-Q

- Ekran: 17.3" Full HD, 144Hz

- Bu model de yüksek performanslı bir işlemciye, yeterli RAM ve depolama alanına sahiptir. RTX3070 Max-Q ekran kartı, genel kullanımın yanı sıra oyun ve grafik yoğun uygulamalar için de uygun performans sunar.

3. HP Omen 15-EN1019NT 4H1U3EA :

- İşlemci: AMD Ryzen 9-5900HX

- RAM: 64 GB

- Ekran Kartı: RTX3070

- Ekran: 15.6" QHD
1 mi 2 mi daha iyi?

1 mi 2 mi daha iyi?
2. sinin fiyatı 87 bin tl diyor.96 bin tl diyor 53 bin tl diyor.kafam karıştı

O fiyatta ben şahsen bunu alırdım. Hem Predator Neo kasadan pek farkı yok kalite olarak hemde ekranı 2K ve Ryzen işlemcilerin pil tüketimi gayet iyi seviyede. Performansı da 13650HX seviyesinde zaten. İçerisinde bir tane daha M.2 PCIe 4.0 slotu mevcut ekstra takabilirsin.

1 mi 2 mi daha iyi?

2. sinin fiyatı 87 bin tl diyor.96 bin tl diyor 53 bin tl diyor.kafam karıştı
Neye göre hangisinin iyi ?

MSI Pulse GL76 modeli, özellikle işlemci performansı açısından MSI Katana GF76 modeline göre daha üstün bir seçenek. Ancak, ekran kartı performansı önemliyse, MSI Katana GF76'nın RTX3070 Ti ekran kartı, Max-Q versiyonuna göre daha yüksek performans sunabilir. Bu nedenle, tercihinin işlemci performansına mı yoksa ekran kartı performansına mı daha fazla önem verdiğinize bağlı olarak değişebilir.

Akakçe üzerinden kendine uygun fiyatta bulabilirsin.,ve fiyat farklı bir model için geçerli olabilir.

O fiyatta ben şahsen bunu alırdım. Hem Predator Neo kasadan pek farkı yok kalite olarak hem de ekranı 2K ve Ryzen işlemcilerin pil tüketimi gayet iyi seviyede. Performansı da 13650HX seviyesinde zaten. İçerisinde bir tane daha M.2 PCI-e 4.0 slotu mevcut ekstra takabilirsin.

Sanal makine falan yapıyorum AMD benlik değil.

Neye göre hangisinin iyi?

MSI Pulse GL76 modeli, özellikle işlemci performansı açısından MSI katana GF76 modeline göre daha üstün bir seçenek. Ancak, ekran kartı performansı önemliyse, MSI katana GF76'nın RTX3070 Ti ekran kartı, Max-Q versiyonuna göre daha yüksek performans sunabilir. Bu nedenle, tercihinin işlemci performansına mı yoksa ekran kartı performansına mı daha fazla önem verdiğinize bağlı olarak değişebilir.

Akakçe üzerinden kendine uygun fiyatta bulabilirsin. Ve fiyat farklı bir model için geçerli olabilir.

İşlemci daha önemli bana 17.3 inçte 1920 1080 piksel keskin midir yoksa pikselleri çıplak gözle sayılabilir mi?

Neye göre hangisinin iyi?

MSI Pulse GL76 modeli, özellikle işlemci performansı açısından MSI katana GF76 modeline göre daha üstün bir seçenek. Ancak, ekran kartı performansı önemliyse, MSI katana GF76'nın RTX3070 Ti ekran kartı, Max-Q versiyonuna göre daha yüksek performans sunabilir. Bu nedenle, tercihinin işlemci performansına mı yoksa ekran kartı performansına mı daha fazla önem verdiğinize bağlı olarak değişebilir.

Akakçe üzerinden kendine uygun fiyatta bulabilirsin. Ve fiyat farklı bir model için geçerli olabilir.

Sitede çıkmıyor.

İşlemci daha önemli bana 17.3 inçte 1920 1080 piksel keskinmidir yoksa pikselleri çıplak gözle sayılabilirmi?

İşlemci performansı daha önemli olduğunu göz önüne aldığına göre ve sanal makina çalıştıracaksan, MSI Pulse GL76 12UGK-620TR modeli, Intel Core i9-12900H işlemcisi ile MSI Katana GF76 12UGSO-649XTR modelinden daha güçlü bir işlemciye sahip. Bu, özellikle işlemci yoğun görevlerde ve çoklu görevlerde daha iyi performans anlamına gelir.Ekran kalitesi açısından, her iki model de 17.3" Full HD, 144Hz ekranlara sahip. Bu ekranlar, genellikle keskin ve net görüntüler sunuyor.

İşlemci performansı daha önemli olduğunu göz önüne aldığına göre ve sanal makina çalıştıracaksan, MSI Pulse GL76 12UGK-620TR modeli, Intel Core i9-12900H işlemcisi ile MSI Katana GF76 12UGSO-649XTR modelinden daha güçlü bir işlemciye sahip. Bu, özellikle işlemci yoğun görevlerde ve çoklu görevlerde daha iyi performans anlamına gelir.Ekran kalitesi açısından, her iki model de 17.3" Full HD, 144Hz ekranlara sahip. Bu ekranlar, genellikle keskin ve net görüntüler sunuyor.
Akakçeden ikiside çıkmıyor.

Akakçe'den ikisi de çıkmıyor.

Baktım'da ürünle ilgili seçenekler kaldırılmış anlaşılan.

Baktım'da ürünle ilgili seçenekler kaldırılmış anlaşılan.

Şimdi baktımda bilgisayardan maalesef piyasadaki hepsi alınmış o yüzden piyasadaki bir tane bile yok.

Son düzenleme:

İşlemci daha önemli bana 17.3 inçte 1920 1080 piksel keskin midir yoksa pikselleri çıplak gözle sayılabilir mi?

Sitede çıkmıyor.

Sanal makine yapmakla AMD’nin senlik olmaması arasındaki bağlantıyı çözemedim?

Geri
Yukarı