50 CC motosiklet tavsiyesi

Bayır Domuzu 58

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Halihazırda Küba blueberry 50 CC (80 CC'ye çevirilmiş) kullanıyorum. Fakat caddede Full devirde motor boğuluyor. Yani biraz hassas bir motor. Bende yeni motor arayışına girdim. Top Speed 70-80 km görebileceğim iyi bir 50 CC motor tavsiyeniz var mı? B ehliyetim olduğu için 50 CC istiyorum.

Bütçem 30 ila 35 bin TL arasında

Merhaba. Halihazırda Küba blueberry 50 CC (80 CC'ye çevirilmiş) kullanıyorum. Fakat caddede Full devirde motor boğuluyor. Yani biraz hassas bir motor. Bende yeni motor arayışına girdim. Top Speed 70-80 km görebileceğim iyi bir 50 CC motor tavsiyeniz var mı? B ehliyetim olduğu için 50 CC istiyorum.

Bütçem 30 ila 35 bin TL arasında.

Bu fiyat bandında alıcağın 50CC'lerle benzer deneyimler yaşarsın top Speed'i 70 olan mobiletler var bu fiyat bandında alt takımı yeni ya da az kullanılmış mobilet almak daha mantıklı hem de uzun sure goturur 2T oldugu için kendin sokup sekman bile atabilirsin cok avantajlı o konuda mobiletler.

Herhangi bir Çinli motordan daha az masrafla daha cok km yapacagı kesin en azından mobiletlerin.

Cub motosiklet de bakabilirsiniz. RKS Sniper Pro X 135cc kit ile geliyor. Arka dişli de 36 olursa tatmin eder. Ya da Küba CG 50 New bakabilirsiniz. 150cc bile olanları var. Ama dikkat edin.

Bütçem 30 ila 35 bin TL arasında
Yamaha Neos50 (ama iki zamanlı olanalardan)
Bunlardan bir tanesini kullandım, hatta benim kullandığım 100cc Malossi kitliydi ve deli dehşet bir makine.
Yürüyen parçasını rahatça bulursun ama gövde parçaları biraz zor bulunur.

Yener hocam bu fiyat bandında mobilet daha mantıklı değil mi omur acısından?
Mobilet mantıklı değil çünkü güçsüz, yokuşta vs. çekmez. Ayrıca bisikletten çevirme bir şey olduğu için hiç konforlu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı