Çözüldü 50 Hz monitör yeterli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler ben sistem toplayacağım çok para tuttu ama oyun oynamak istiyorum. Evde 50 Hz bir monitör var. HDMI, VGA, SCART tüm girişleri var sizce CS:GO, PUBG Mobile'i rahat oynar mıyım? 16 inch bu arada sonradan 144 Hertz bir monitör alacağım, 1 1.5 yıl idare etse yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O bir televizyon önce oradan başlıyalım :), eğer 50 FPS sorun değilse (ben birçok oyunu 45 veya 60 FPS'ye sabitleyerek oynuyorum sistem daha üstlerini açabiliyor olmasına karşın) gayet yeterli, kullanabilirsiniz.
Beyler ben sistem toplayacağım çok para tuttu ama oyun oynamak istiyorum. Evde 50 Hz bir monitör var. HDMI, VGA, SCART tüm girişleri var sizce CS:GO, PUBG Mobile'i rahat oynar mıyım? 16 inch bu arada sonradan 144 Hertz bir monitör alacağım, 1 1.5 yıl idare etse yeter.

Göruntüde akıcılık pek beklemeyin derim. Ama yetecektir.

50 Hz değil de 60 Hz almanızı öneririm (bütçeniz el verirse)

Yeni konular

Geri
Yukarı