Çözüldü 50 Hz monitör yeterli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler ben sistem toplayacağım çok para tuttu ama oyun oynamak istiyorum. Evde 50 Hz bir monitör var. HDMI, VGA, SCART tüm girişleri var sizce CS:GO, PUBG Mobile'i rahat oynar mıyım? 16 inch bu arada sonradan 144 Hertz bir monitör alacağım, 1 1.5 yıl idare etse yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O bir televizyon önce oradan başlıyalım :), eğer 50 FPS sorun değilse (ben birçok oyunu 45 veya 60 FPS'ye sabitleyerek oynuyorum sistem daha üstlerini açabiliyor olmasına karşın) gayet yeterli, kullanabilirsiniz.
Sistemi almaya bakın bence. Monitörü sonradan alabilirsiniz ama sistemdeki pahalı parçalar zor değişir. Bu arada RAMden de kısabilirsiniz sonra eklemek gibi bir planınız varsa monitör yerine.
16 GB alacağım eklemeyi düşünmüyorum eğer ileride 32 gb ram lik oyun çıkarsa eklerim
Ekrsn
Ekran kartını belirirsen daha iyi yardımcı oluruz.
Ekran kartı yok amd ryzen 3 3200g apu sistem

İdareten kullanılabilir. Ancak sistem bilgilerini göremiyorum. Monitörün çözünürlüğü düşükse sisteminizde güçlü ise ekran kartı kullanımı az olacak ancak işlemciniz tam sınırda bir işlemci ise bir miktar darboğaz olabilir diye düşünüyorum. 1080P mi TV'niz?
APU sistem olduğunu şimdi yazmışsınız. Bende sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı