50 Mbps altyapıda TurkNet 15 Mbps veriyor

chepni

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam,
Yeni bir muhite taşınacağım, bulunduğum mahallenin biraz daha ilerisinde başka bir mahalle. Şu an TurkNet VDSL altyapısı kullanıyorum. Speedtest aracılığıyla yaptığım testlerden aldığım sonuçlar bulunduğum ev için 50 Mbps download ve 14 Mbps upload. Her ne kadar bu devirde bir internet hızı için komik sayılar olsa da bana şu anlık yetiyor diyebilirim, fazlasını tabii ki de isterdim. Yeni evin adresinden altyapı sorgulamasını TurkNet'ten yaptığımda 15 Mbps download hızı gözüküyor. Sahip olduğum hızın 3'te 1'ine tekabül ediyor yaklaşık olarak. Hal böyle olunca bunu nasıl çözebilirim diye araştırma yoluna girdim. Ben bir kiracı olarak yeni taşınacağım site için hızlı bir internet altyapısını nasıl getirtebilirim? Başvuruyu nasıl yapmalıyım? Başvurunun ciddiyeti eğer nüfus bazlı olacaksa mahallede ulaşabildiğim kadar insana ulaşıp imza mı toplamam gerekir? Konu hakkında tecrübesi olanlardan önerilerde bulunmasını istiyorum. Herkese sağlıklı günler dilerim, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı