50 Mbps download ve 20 Mbps upload iyi mi?

Belli ki sen sende para çok, aldığın hizmeti bak bakalım yurtdışında ne kadara veriyorlar. Senin gibiler olduğu sürece bu firmalar milleti daha çok sever. Seni sağlam seviyorlar belli, gayet memnunsun. 😂
Hocam memur bir ailenin çocuğuyum. Yurtdışı ile tek farkımız sadece internet değil emin ol. Her konuda kat kat önümüzdeler. İnternet altyapısı konusunda da, halktan alınan vergiler konusunda da. Dediğiniz gibi herkes nasıl daha fazla para kazanırımın peşinde. Benim demek istediğim şey normalde olsa böyle bir şey gerçekleşmezdi. Şikayet edeceğinize bir an önce kullanmaya başlayıp keyfini çıkarındı. Ülkenin durumu belli. Her konuda iyi olsak sadece bu konu da kötü olsak haklısınız. Bu firmalar seni daha çok sever diyorsunuz sizin profilinizde biraz gezindim de benim kullandığım internetten 35 TL daha fazla ücreti olan bir paket kullanıyorsunuz. Ve yorumlarda da gayet memnun olduğunuzu söylemişsiniz. Saygısızlık olarak algılamayın da kimi daha çok sevdikleri belli hocam😉

Son düzenleme:
Hocam memur bir ailenin çocuğuyum. Yurtdışı ile tek farkımız sadece internet değil emin ol. Her konuda kat kat önümüzdeler. İnternet altyapısı konusunda da, halktan alınan vergiler konusunda da. Dediğiniz gibi herkes nasıl daha fazla para kazanırımın peşinde. Benim demek istediğim şey normalde olsa böyle bir şey gerçekleşmezdi. Şikayet edeceğinize bir an önce kullanmaya başlayıp keyfini çıkarındı. Ülkenin durumu belli. Her konuda iyi olsak sadece bu konu da kötü olsak haklısınız. Bu firmalar seni daha çok sever diyorsunuz sizin profilinizde biraz gezindim de benim kullandığım internetten 35 TL daha fazla ücreti olan bir paket kullanıyorsunuz. Ve yorumlarda da gayet memnun olduğunuzu söylemişsiniz. Saygısızlık olarak algılamayın da kimi daha çok sevdikleri belli hocam😉
Sen, bendende şikayetçisin, hatta sadece internet konusunda değil her konuda dert yanıyorsun. Seni çok sevmişler ki, o kadar sevmelerine rağmen toz kondurmamışsın. Unutma, sevilenler sevenleri daha çok severmiş ve daha çok memnun kalırlarmış. Söyleyeyim benim hızları sana versinler onuda kullan. Söykediklerim niye bu kadar zorunuza gitti onu anlamadım. Ülkede sadece internet dışında diğer şeylerde kötü diyorsun. O zaman tercihlerinizi bir kez daha gözde geçireceksiniz. Herkes hakettiği gibi yönetilir hakettiği gibi yaşar. öyle istediniz böyle oldu. Kapasiten varsa anlarsın. Gelmiş bana burda demogoloji yapmaya çalışıyorsun😉

Son düzenleme:

Geri
Yukarı