Çözüldü 50 Mbps internet 22 veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phonix31

Decapat
Daha fazla  
Arakdaslar internetimi yükselttim 35'di gene 22 veriyordu 50 yaptım gene aynısı altyapım 65 Mbps destekliyor. Oyunlarda cok can sıkıcı bir durum yardımcı olursanız sevinirim (modemimde yeni)

Çözüm
Türk Telekom'a bildir söyle ben de şu an onlarla cebelleşiyorum.

Hocam benim sorun çözüldü. Adamlar geldi baktı baska odaya taktılar. Ben kendi odama taktım. Hız paketimin hızına ulastı. 33 dowload 9.5 upload alıyorum şu an. Çözüldü olarak isaretlenebilir.
Hat değerlerini atar mısın hat değerlerine nasıl bakılacağını bilmiyorsan modemin markasını internette aratarak bulabilirsin örnek TP-Link modemlerde hat değerine bakma.

Hat değerlerini atar mısın hat değerlerine nasıl bakılacağını bilmiyorsan modemin markasını internette aratarak bulabilirsin örnek TP-Link modemlerde hat değerine bakma.

Tam bulamadım modem model DX3200 bo Türk Telekom.

Ethernet ile mi yoksa Wi-Fi ile mi internettesin?

Ethernet hocam.

Modem markası ve internet sağlayıcın nedir? Modemin kararlılığı farklılık gösterebilir.

DX3200 bo Türk Telekom.

Hız testini WLAN yoksa lan üzerinde mi yaptın?

Modemin ara yüzeyinde maksimum hız ve şu an alabildiğin hız olarak hangi değerler gösteriyor?

Lan hocam.

Modemin markası ne kararlılık ayarları hızı etkiliyor.

Türk Telekom DX3200 bo.

Tarayıcıya ya da Chrome 192.168.1.1 yaz kullanıcı admin yap şifre Türk Telekom'ya da 1234 oluyor sonra ana ekranda iken ekran görüntüsü at hat değerlerinin bu modemde nerede olduğunu bilmiyorum çünkü at bir yönlendireyim seni.

Tarayıcıya ya da Chrome 192.168.1.1 yaz kullanıcı admin yap şifre Türk Telekom'ya da 1234 oluyor sonra ana ekranda iken ekran görüntüsü at hat değerlerinin bu modemde nerede olduğunu bilmiyorum çünkü at bir yönlendireyim seni.

Buyurun hocam.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2024.04.16 - 22.22.27.67.png
    Desktop Screenshot 2024.04.16 - 22.22.27.67.png
    206,9 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı