50 Mbps internet 25 Mbps gösteriyor

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Altyapımız 46 Mbps destekliyor. Paketimiz de 50 Mbps. Modem ilk resetlenince 44 Mbps gibi hız alıyorum. Resetlendikten bir süre sonra yavaş yavaş 26 Mbps'lere kadar düşüyor. Çok saçma ve garip bir sorun. TT altyapısı kullanıyoruz. Altyapıda sorun olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Altyapı 46Mbps'den 47 Mbps'ye yükseltmişler sağ olsunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapımız 46 Mbps destekliyor. Paketimiz de 50 Mbps. Modem ilk resetlenince 44 Mbps gibi hız alıyorum. Resetlendikten bir süre sonra yavaş yavaş 26 Mbps'lere kadar düşüyor. Çok saçma ve garip bir sorun. TT altyapısı kullanıyoruz. Altyapıda sorun olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz? Altyapı 46Mbps'den 47 Mbps'ye yükseltmişler sağ olsunlar.

Bu sorunun nedeni hat zayıflaması, yoğun kullanım(büyük veri transferi ) daha bilmediğim nedenden kaynaklı olabilir bun konuyu ISS danışsanız daha sağlıklı olur.

Altyapınızın 46 Mbps destekliyor olması hepsini alabileceğin anlamına gelmiyor kablonun ve tesisatın kalitesi porta olan mesafen etkendir hızında.

Yeni konular

Geri
Yukarı