50 Mbps internette 15 Mbps hız

Hayır yani neden hemen "Dava aç." deniyor onu anlamıyorum. Belki arkadaşımızın modemi güncel değil veya evine gelen hat kabloları eski? Direkt "Dava aç kazanırsın." demek saçma geliyor. Bi' sorunu çözmeye yönelik yorum yapılması daha mantıklı gibi.

Daha 2 hafta öncesine kadar Internet olarak 10Mbps download ve 0,5Mbps upload alıyordum. Müşteri hizmetlerini aradım ve modemimin güncel olmadığını söylediler. Söyledikleri işlemleri yaptım ve sonrasında 22Mbps download ve 5Mbps upload almaya başladım.

Öncelikle modem arayüzünden hat değerlerini atmanı rica edeceğim. Bu süreçteki hız düşüklüğünü doğrulamak içinde kablolu yapılmış bir adet speedtest isteyeceğim. Bu ikisini konuya eklersen gerekli yönlendirmeleri yaparım.

Merhaba;

Aynı sorun bende de mevcut paketim 50mb hız testi yaptığım da 16mb alıyorum müşteri hizmetleriyle görüştüğümde arıza kaydı oluşturdular 2 gün sonra alt yapıda sorun olmadığını modem ile ilgili sorun olabileceğinden bahsettiler ama nasıl bir yol ilerleyeceğim konusunda bilgim bulunmuyor destek olabilirseniz çok sevinirim

Merhaba;

Aynı sorun bende de mevcut paketim 50mb hız testi yaptığım da 16mb alıyorum müşteri hizmetleriyle görüştüğümde arıza kaydı oluşturdular 2 gün sonra alt yapıda sorun olmadığını modem ile ilgili sorun olabileceğinden bahsettiler ama nasıl bir yol ilerleyeceğim konusunda bilgim bulunmuyor destek olabilirseniz çok sevinirim
Kendiniz bir konu açın. Konuya hat değerleri ve kablo ile yapılmış hız testlerini ekleyin.

Eski tip splitter var mı? Şu kabloların cıvata ile tutturulduğu tipten. Onun yüzünden ben yanıyordum az daha, 75mbps interneti 16 iletiyordu modeme. Bir kontrol edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı